Ринопластика
Розділи: Корекція фігури, Пластична хірургія

Ринопластика

Ринопластика здатна частково або повністю змінити форму вашого носа, в залежності від того, які показання до проведення операції. Деяким пацієнтам ринопластику роблять з естетичних міркувань, для інших ця операція є рішенням затяжних проблем зі здоров’ям, які найчастіше пов’язані з викривленою носовою перегородкою і проблемами з диханням.

Вартість:
від 22 500 грн

Варто зауважити, що сьогодні ринопластика  носа користується дуже великим попитом. Основним завданням цієї операції є виправлення надбаних або ж вроджених деформацій носа. Не менш важливим напрямком пластичної хірургії є і повне відновлення відсутнього носа. Подібні випадки вкрай рідкісні, але тим не менше лікарі спеціалізуються навіть на таких складних операціях.

Що являє собою естетична ринопластика?

Що ж стосується безпосередньо пластичної хірургії, то тут мається на увазі виправлення таких дефектів:

 • викривлення перегородки;
 • горбинка;
 • зміна форми кінчика носа;
 • занадто розширені ніздрі;
 • гачкувата форма;
 • надмірна довжина і т. д.

Іншими словами, ринопластика дозволяє вирішити проблему носа, яка пов’язана з ускладненим диханням. Крім того, ця ж операція допоможе стати значно привабливіше.

Медичний центр «Alpha Cell» пропонує своїм пацієнтам висококласне обслуговування, та пластичного хірурга світового рівня з великим досвідом успішних пластичних операцій.

 

Найпоширеніші запитання
Як довго триватиме операція ?
1-2 години
Яка буде анестезія?
Загальна
Як протікає реабілітаційний період?
Період відновлення після втручань на хрящовому відділу відносно короткий і триває близько тижня. Довше триває реабілітація після ринопластики на всіх структурах носа, хрящах і кістковій тканині - 12-14 днів. Якщо пацієнту проводилася остеотомія, необхідно до десяти днів носити гіпсову пов’язку для захисту та збереження хірургічних змін.
Через якийсь час спадають набряки, коли буде помітний остаточний результат?
Післяопераційні набряки минають через 2-3 тижні, а оцінити результат септопластики можна буде тільки через 6-12 місяців.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Корнієнко Олександр (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0