Ринопластика
Розділ: Пластична хірургія

Ринопластика

Ринопластика здатна частково або повністю змінити форму вашого носа, в залежності від того, які показання до проведення операції. Деяким пацієнтам ринопластику роблять з естетичних міркувань, для інших ця операція є рішенням затяжних проблем зі здоров’ям, які найчастіше пов’язані з викривленою носовою перегородкою і проблемами з диханням.

Вартість:
від 9000 грн.

Варто зауважити, що сьогодні ринопластика  носа користується дуже великим попитом. Основним завданням цієї операції є виправлення надбаних або ж вроджених деформацій носа. Не менш важливим напрямком пластичної хірургії є і повне відновлення відсутнього носа. Подібні випадки вкрай рідкісні, але тим не менше лікарі спеціалізуються навіть на таких складних операціях.

Що являє собою естетична ринопластика?

Що ж стосується безпосередньо пластичної хірургії, то тут мається на увазі виправлення таких дефектів:

 • викривлення перегородки;
 • горбинка;
 • зміна форми кінчика носа;
 • занадто розширені ніздрі;
 • гачкувата форма;
 • надмірна довжина і т. д.

Іншими словами, ринопластика дозволяє вирішити проблему носа, яка пов’язана з ускладненим диханням. Крім того, ця ж операція допоможе стати значно привабливіше.

Медичний центр «Alpha Cell» пропонує своїм пацієнтам висококласне обслуговування, та пластичного хірурга світового рівня з великим досвідом успішних пластичних операцій.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Корнієнко Олександр (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0