Отопластика
Розділ: Пластична хірургія

Пластика вух в Рівному

Далеко не кожну людину влаштовує її зовнішність. Якщо має місце клаповухість, або не подобається форма вух, то людині доводиться замислюватися про маскування за допомогою зачісок, головних уборів. Це завдає багато клопоту, але проблему може вирішити отопластика. Медичний центр «Alpha Cell» успішно проводить такі операції.

Вартість:
від 9000 грн.

Як здійснюється отопластика?

Ви записуєтеся на консультацію до лікаря-хірурга, обговорюєте можливість та форму операції. Спеціаліст з’ясує наявність у вас протипоказань і інші важливі нюанси. Ви зможете змоделювати ідеальну для вас форму вуха. Операція проходить швидко і безболісно – як правило, під місцевою анестезією. В цей же день пацієнта  відпускають додому. Якщо отопластика буде проводитися під загальним наркозом, то необхідно буде залишитися в стаціонарі ще на кілька днів.

 

Перш ніж зважитися на операцію, ви зможете задати лікарю будь-які ваші питання. Ми зробимо все, щоб отопластика стала для вас комфортною процедурою. Ми прагнемо змінити ваше життя на краще, тому гарантуємо професійний підхід.

Позбавтеся від проблем і комплексів назавжди

Медичний центр «Alpha Cell пропонує вам дійсно якісний сервіс, у нас:

  • досвідчений пластичний хірург світового рівня;
  • професійне сучасне медичне обладнання;
  • індивідуальний підхід;
  • пост-операційний супровід.

 

Незалежно від того, що саме вас не влаштовує в ваших вухах, ви можете позбутися цього дефекту. Проведена у нас отопластика допоможе вам звільнитися від психологічних комплексів, пов’язаних з зовнішністю. Звернувшись до нас, ви отримаєте доброзичливе і коректне ставлення, професійне медичне втручання з гарантованим післяопераційним спостереженням.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Корнієнко Олександр (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0