Рівне Київ
Підтяжка обличчя
Розділи: Корекція фігури, Пластична хірургія
Фейсліфтинг у м Рівне

Омолодження обличчя

Омолодження обличчя – підтяжка обличчя, або фейсліфтінг у медичному центрі «Alpha Cell» – це можливість повернути собі молодість та впевненість у собі. Ця операція широко використовується відомими публічними людьми як засіб візуального збереження молодості на довше.

Вартість:
від 30 000 грн.
Тривалість:
від 1 год

Що таке підтяжка обличчя або фейсліфтінг?

Це спеціальне інвазивне коригуюче втручання, завдяки якому медики виправляють дефект опущених м’яких тканин на обличчі. Мова йде про проблемні зони щік, очей, підборіддя та губ, які неминуче виникають при старінні організму. Ця операція допомагає позбутися вікових змін та подовжити свою молодість.

 

Підтяжка обличчя має наступний ефект:

 • розгладжуються зморшки;
 • видаляються носогубні складки;
 • усуваються ознаки гравітаційного птозу (опущення).

В особливо серйозних випадках ця операція може включати в себе і перерозподіл надлишків шкірного покриву, які можуть виникнути в результаті різкого схуднення або ж внаслідок травматичних ушкоджень. Що ж стосується естетичних показань, то тут мова йде про наступне:

 • глибокі зморшки на лобі;
 • складки на комірцеву зону;
 • друге підборіддя;
 • вертикальні зморшки на щоках;
 • опущені куточки очей;
 • проблемна шкіра в області перенісся і в скронево-виличної області;
 • носогубні борозни;
 • провисання брів;
 • навислі повіки.

Підготовка до операції з підтяжки обличчя

Фейсліфтінг вимагає ретельної підготовки пацієнта, яка включає в себе повне медичне обстеження, в ході якого виявляються можливі протипоказання (наприклад, погане згортання крові). Реабілітаційний період займе від декількох тижнів до 8 місяців. Повторна операція може знадобитися через 7 років. Медичний центр «Alpha Cell» надає вам найвигідніші умови та досвідченого хірурга для комплексної корекції обличчя.

 

Поширені запитання
Скільки часу займає операція?

Залежить від категорії складності операції – від 3 до 5 годин.

Яка буде анестезія?

В більшості випадків використовується загальна анестезія (інгаляційний наркоз). Підтяжка окремих зон обличчя може здійснюватися під місцевим знеболенням.

Як протікає реабілітаційний період?

Протягом 7 днів необхідно носити спеціальну компресійну пов’язку, а повернутися до звичного ритму життя можна вже через 21 день після кругової підтяжки.

Через який проміжок часу я можу повернутися до роботи, активного способу життя і спорту?

Підтяжка обличчя проводиться в умовах стаціонару. За умови хорошого самопочуття і відсутності ускладнень пацієнта виписують через добу після фейсліфтингу.

Коли знімуть шви?

Шви, як правило, знімають через тиждень.

Який термін помітних результатів?

Глибокий фейсліфтинг гарантує збереження нових контурів особи не менше 8-12 років. В результаті операції зникає нависання брів, «сумний виснажений погляд», друге підборіддя і відновлюється овал обличчя.

Чи можливе проведення фейсліфтингу з видаленою щитовидною залозою?

Замісна терапія після видалення щитовидної залози не є протипоказанням до операції з підтяжки особи, якщо пацієнт суворо виконує рекомендації ендокринолога, перебуває у стані компенсації. Для підготовки до операції необхідна консультація з ендокринологом, здавання аналізу крові (гормональний профіль) за призначенням та попередній огляд анестезіологом нашої клініки.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Корнієнко Олександр (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних