Рівне Київ
Лікування суглобів стовбуровими клітинами
Розділи: Клітинні технології, Травматологія
Лікування суглобів стовбуровими клітинами у м Рівне

Лікування суглобів стовбуровими клітинами

Ефективне лікування суглобів у Рівному за допомогою МСК-терапії. Лікуємо стовбуровими клітинами артрози, остеоартрози, артрити, спортивні травми. Клітинні технології дозволяють вирішити більшість проблем з суглобами без хірургічного втручання, або ж прискорити відновлення після.

Вартість:
від 16 000 грн
Тривалість:
30 хв

Ефективне лікування захворювань суглобів

Біомедичні препарати на основі стовбурових клітин запускають каскади регенеративних процесів, що призводять до відновлення рухливості суглобів. Використання клітинних технологій часто дозволяє уникнути складних операцій та протезування суглобів.

Лікування стовбуровими клітинами ефективне при:

  • Артрозах та остеоартрозах  стовбурові клітини мають потужний імуномодулюючий ефект, завдяки якому спадає запалення, що  викликає біль та набряклість суглобів. Водночас, відбувається активація вроджених систем відновлення.
  • Усіх видах спортивних травм  стовбурові клітини забезпечують регенерацію пошкоджених тканин, відбувається швидка реабілітація. Особливо ефективними вони є при відновленні пошкоджених зв’язок.
  • Артритах стовбурові клітини зменшують запалення та біль, поліпшують кровопостачання та живлення кісток і суглобів, відновлюють хрящі та дозволяють пацієнту вести більш активний спосіб життя.

Ми покладаємося на сучасні діагностичні методики, новітні технології та комплексний підхід до пацієнта для успішного відновлення та повернення рухливості суглобів.  МСК-терапія використовує вроджений регенеративний потенціал організму для відновлення втраченого обсягу хрящової тканини, що в свою чергу дозволяє уникнути заміни суглобів.

Як проходить лікування стовбуровими клітинами у медичній клініці Alpha Cell?

Запорукою успішного лікування є належна підготовка, тому перед призначенням терапії наш лікар-травматолог ретельно обстежує пацієнта і направляє його на здачу аналізів, для виявлення протипоказань та встановлення оптимального курсу лікування.

МСК/тромболізат-терапія в Alpha Cell складається з наступних етапів:

1. Спочатку в пацієнта відбирають невелику кількість кісткового мозку;

2. Взятий матеріал обробляється в лабораторії і з нього виділяються стовбурові клітини;

3. Клітини культивуються в умовах, наближених до фізіологічних, і на кожному етапі проходять ряд контролю;

4. Готовий препарат вводиться лікарем у внутрішньосуглобову порожнину;

5. Після процедури пацієнт виконує декілька рухів в ураженому суглобі, щоб рівномірно розподілити препарат.

Через декілька днів проводиться повторна консультація в лікаря для нагляду та можливої корекції допоміжних заходів. Зазвичай курс лікування складається з 2-3 процедур введення препарату протягом місяця.

 

Поширені запитання
Що таке МСК?

МСК розшифровують як мультипотентні стромальні клітини або ж мезенхімальні стовбурові клітини. Так називають тип стовбурових клітин, які можна знайти у деяких тканинах дорослої людини.

Який орган виробляє стовбурові клітини?

У тілі людини нема орагну, що спеціалізується на створенні стовбурових клітин. Вони знаходяться у невеликих кількостях у багатьох тканинах людського організму і підтримують свою кількість за рахунок клітинного поділу (процесу, в ході якої з однієї клітини утворюються дві).

Як стовбурові клітини впливають на організм?

Стовбурові клітини мають сильний імуномодулюючий ефект, що полегшує гострі та хронічні запальні процеси. Окрім цього, вони виділяють речовини, що активують клітинні та тканинні системи відновлення.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Діжурко Олександр (Травматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0