Лікування суглобів стовбуровими клітинами
Розділ: Травматологія

Лікування суглобів стовбуровими клітинами

Ефективне лікування суглобів у Рівному за допомогою МСК та АМК терапії. Лікуємо стовбуровими клітинами артрози, остеоартрози, артрити, спортивні травми. Клітинні технології дозволяють вирішити більшість проблем з суглобами без хірургічного втручання.

Вартість:
від 500 €
Ефективне лікування захворювань суглобів

Лікування травм сполучної та кістково-м’язової тканини дозволить зняти біль та запалення, регенерувати хрящі та кістки, відновити рухливість суглобів. Завдяки методу лікування стовбуровими клітинами можна уникнути складних операцій та протезування суглобів.

Лікування стовбуровими клітинами ефективне при:
  • Артрозах та остеоартрозах  стовбурові клітини стимулюють ріст та відновлюють живлення тканин, зникає біль, набряклість суглобів.
  • Всі види спортивних травм  стовбурові клітини забезпечують швидку регенерацію пошкоджених тканин, відбувається швидка реабілітація.
  • Артирити  стовбурові клітини зменшують запалення та біль, поліпшують кровопостачання та живлення кісток суглобів, відновлюють хрящі, рух суглобів поліпшується.

Завдяки методикам МСК та АМК терапії в клініці Alpha Cell успішно відновлюємо та повертаємо рухливість суглобів, заповнюємо втрачений обсяг хрящової тканини, що в свою чергу дозволяє уникнути заміни суглобів.

Багато хто запитує за стовбурові клітини, що вони собою являють?

Стовбурові клітини  це клітини, які самовідновлюються, поділяться і з них можна отримати будь-який інші види клітин, тобто завдяки стовбуровим клітинам можна замінити пошкоджені клітини.

Основні переваги та етапи лікування стовбуровими клітинами у медичній клініці Alpha Cell

Результати після проведення АМК / МСК терапії чекати довго не доведеться. Вже після першої процедури помітний ефект. Гарантоване стимулювання та відновлення кістково-хрящової тканини, ця методика дозволяє ефективно позбутися від больових відчуттів та знову бути здоровим.

МСК/АМК терапія в Alpha Cell складається з наступних етапів:

1. Спочатку збирається в пацієнта кістковий мозок та венозна кров;

2. Взятий матеріал обробляється в лабораторії;

3. На основі збору створюється лікувальний препарат;

4. У внутрішньосуглобну порожнину лікар вводить отриманий розчин.

5. Після процедури пацієнт виконує декілька рухів в ураженому суглобі для того, щоб лікувальний препарат краще розподілився.

Згодом через декілька днів проводиться повторна консультація в лікаря для перевірки ефективності результату. Зазвичай лікування проводиться за 2-3 процедури введення препарату на протязі місяця.

Процедура є цілком безпечна, тому в нашій клініці Alpha Cell вже багато пацієнтів переконалося у її ефективності.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Діжурко Олександр (Травматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0