Хірургічне лікування геморою
Розділ: Хірургія

Хірургічне лікування геморою

Здоров’я людини потребує уваги, особливо з віком, але є такі делікатні хвороби, про які хворі соромляться говорити навіть з лікарями. Особливо це стосується проктологічних захворювань, які виникають внаслідок розширення гемороїдальних вен та вузлів, зниження тонусу анального сфінктера та інших причин. До таких хвороб відносять геморой, хронічні тріщини, параректальні нориці, куприковий хід.

Вартість:
від 6000 грн

Симптоми у цих захворювань можуть бути схожими. Найчастіше хвора людина відчуває:

  • біль при дефекації;
  • свербіння у задньому проході;
  • часті позиви до туалету;
  • бувають закрепи або ж випорожнення рідкі, іноді з кров’ю;
  • підвищене утворення газів;
  • можуть бути кровотечі з анусу.

Якщо хоч щось із цього списку турбує, необхідно звертатись до лікаря, оскільки лікування «народними» або аптечними засобами без консультації спеціаліста можуть призвести до погіршення стану, а якщо і дадуть позитивний ефект, то лише до наступного загострення.

Лікування делікатних хвороб

Звертаючись до нашої клініки «ALPHA CELL» у Рівному, пацієнт потрапить до уважних і турботливих лікарів, які нададуть повну консультацію, проведуть необхідне обстеження і визначать ступінь складності ситуації. При необхідності може бути застосована хірургія, наприклад, для видалення гемороїдальних вузлів.

Також ми пропонуємо АМК-терапію – новітній метод, який полягає у використанні власних клітин організму людини, які спочатку у неї беруться (через пункцію під місцевою анестезією), а після культивування вводяться знову. Така процедура допомагає запустити в тілі процеси самовідновлення і регенерації. Будь-яка хвороба пошкоджує клітини, тканини, органи, і на їх відновлення потрібен тривалий час, а така терапія сприяє пришвидшенню всіх процесів, в тому числі і загоєння ран. Крім того, вона покращує імунітет і активує захисні механізми організму.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних