Рівне Київ
Ендопротезування молочних залоз
Розділ: Пластична хірургія
Ендопротезування грудей в м Рівне

Ендопротезування молочних залоз у м Рівне

Красиві жіночі груди завжди привертали увагу чоловіків і ставали предметом гордості. Але що робити, коли природа не подарувала бажаного розміру чи форми? Сьогодні практично будь-які недосконалості можна виправити у вигляді методів пластичної хірургії в м Рівне.

Вартість:
від 40 000 грн
Тривалість:

Ендопротезування грудей (аугментаційна мамопластика) – хірургічна операція, мета якої полягає у збільшенні грудей за допомогою ендопротезів. Кожна жінка, яка звернулася до пластичного хірурга для вирішення естетичної проблеми, може бути впевнена, що ця операція надасть грудям гарної форми, а шкірі – пружності.

Показання для ендопротезування грудей 

Показань у такого втручання багато, але вони мають виключно естетичний характер. 

 • невеликий розмір грудей від народження;
 • асиметрія молочних залоз;
 • перенесені раніше втручання в ділянці грудей;
 • мастоптоз (опущення грудей);
 • професійні вимоги (актриси, ведучі).

Іноді виникають ситуації, за яких пацієнтка хоче збільшити груди, а лікар не бачить для цього вагомих причин. У такому разі на консультації пластичний хірург завжди тактовно пояснює, чому не варто змінювати свої форми й пропонує альтернативні варіанти.

Як підготуватися до ендопротезування? 

Підготовка до ендопротезування – це огляд лікаря, збір анамнезу, проходження ряду обстежень:

 • клінічного аналізу крові та сечі;
 • флюорографії;
 • УЗД молочних залоз;
 • ЕКГ.

Детальніше дізнатися про передопераційну підготовку можна дізнатися на консультації. Після обстеження пацієнтка під керівництвом пластичного хірурга може визначитися з розміром імплантатів та фірмою-виробником. 

За два тижні до операції варто відмовитися від куріння та вживання алкоголю, оскільки шкідливі звички можуть призвести до ускладнень. Наприклад, нікотин може уповільнити загоєння операційної рани, а алкоголь – спровокувати стрибки артеріального тиску та погіршити згортання крові.

Ендопротезування в м Рівне в центрі регенеративної медицини Alpha Cell 

Медичний центр Alpha Cell вже багато років працює у сфері пластичної хірургії та естетичної косметології. За цей час проведено велику кількість операцій та консультацій, набуто колосального досвіду. Переваги ендопротезування в клініці Alpha Cell: 

 1. сучасне обладнання, нові препарати та імплантанти провідних виробників у цій галузі;
 2. висока кваліфікація пластичних хірургів та величезний досвід роботи;
 3. дружний, злагоджено працюючий колектив;
 4. комфортна обстановка та привітний персонал.
Поширені запитання
Яка вартість ендопротезування грудей із вертикальною підтяжкою?

Все індивідуально, велику роль відіграє вибір імплантів, орієнтовна ціна на ендопротезування грудей з вертикальною підтяжкою у м Рівне від 1 000 $

Чи є медикаментозна алергія протипоказанням до мамопластики?

Пацієнтів з великою кількістю алергічних реакцій ми оперуємо досить часто, для більш точної відповіді – потрібно подивитися медичні документи про Ваші алергічні реакції та обговорити це з нашими анестезіологами. Ви можете надіслати аналізи та огляди лікарів на нашу електронну пошту, ми обговоримо вашу ситуацію. Або Ви можете приїхати з усіма результатами на очну консультацію, де ми зможемо відповісти на всі питання та підібрати найоптимальніший для Вас варіант.

Чи можливо зробити пластику грудей у вашій клініці у кредит?

Так, можна. Всю інформацію Ви можете запитати безпосередньо у лікаря на консультації або ж за номером телефону: +38 097 983 93 42

Як приживаються імпланти після збільшення молочних залоз?

У середньому дискомфорт проходить через чотирнадцять днів після операції, але терміни можуть бути різними залежно від індивідуальних факторів. Щоб полегшити неприємні відчуття, пластичний хірург може призначити прийом анальгетиків.

Коли рекомендують робити мамопластику: до або після пологів?

Протипоказань для збільшення грудей до пологів немає. Однак на консультаціях наш пластичний хірург рекомендує дівчатам робити операцію після вагітності та годування дитини.Це буде гарантією стабільного результату збереження форми молочної залози. Чи збереже бюст ідеальну форму після пологів та вигодовування? Питання індивідуальне. Багато що залежить від генетичних особливостей дівчини: густина шкіри, здатність регенерувати, початковий стан залози і т.д. Тому ймовірність зміни форми залози та необхідності подальшої корекції є.

Чи роблять мамопластику при мастопатії, які ризики?

Сама по собі кістозно-фіброзна мастопатія не є протипоказанням до естетичних операцій на молочних залозах. Імплантати можна встановити так, що тканина молочних залоз взагалі їх торкатися не буде. Якщо є показання, під час збільшення (або операції з підтяжки грудей) можна видалити кісти або вузли з наступним гістологічним дослідженням.

Чи є відсутність селезінки протипоказанням до мамопластики?

Факт видалення селезінки не є протипоказанням до операції, у тому числі щодо збільшення молочних залоз. Щоб переконатися у відсутності наслідків видалення селезінки, перед операцією достатньо пройти стандартне обстеження у нашій клініці. І після отримання результатів зробити пластику грудей.

Чи проводять мамопластику пацієнтам із ревматоїдним артритом?

У разі такого діагнозу необхідно проконсультуватися та уточнити інформацію у ревматолога. Якщо перебіг захворювання не тяжкий, загострення рідкісні – швидше за все Вас допустять на операцію. Пропонуємо спочатку отримати висновок ревматолога, потім чекаємо на консультації, де зможемо розглянути можливі варіанти.

Які вибрати імпланти, щоб збільшити об'єм грудей?

Залежить від Ваших бажань (розміру, форми), а також від країни виробника імплантів. Допомогти з вибором може пластичний хірург під час консультації.

Скільки часу не можна вагітніти після збільшення грудей?

Вагітність після мамопластики рекомендується відкласти на 12-20 місяців. Якщо ж зачаття відбулося під час реабілітації, не варто переживати – зверніться до пластичного хірурга. Від небажаних деформацій грудей допоможе носіння спеціально підібраної компресійної білизни під час вагітності.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0