Рівне Київ
Скульптуруючий масаж
Розділ: Масаж

Скульптуруючий масаж

Скульптуруючий масаж – одна з основних процедур для підтримки краси і продовження молодості.
Багато хто  недооцінює силу і дієвість цієї процедури, вважаючи її лише елементом релаксу. Однак це не так. За допомогою скульптуруючого масажу, або як його ще називають, пластичного масажу, лікар домагається такого результату, який може конкурувати з використанням сучасних косметичних препаратів.

Вартість:
600 грн.
Тривалість:
1 год 10 хв

Під час сеансу використовують техніки:

  • погладжування, розтирання;
  • вичавлювання;
  • вібрації;
  • розминання.

Масажні рухи різної інтенсивності дозволяють ефективно впливати на структуру шкіри та підшкірних тканин. Досвідчені фахівці нашого центру володіють необхідним набором навиків для проведення такого виду масажу.  Процедура не викликає дикомфортних відчуттів. Триває близько 40хв.

Поширені запитання
Що таке масаж тіла, що скульптурує?

Скульптуруючий масаж – зручна процедура, без хворобливих відчуттів. На початку наноситься спеціальний крем або масло, які не тільки забезпечують плавне ковзання, але вже самі по собі мають косметичний ефект – розгладжують зморшки, прискорюють кровообіг, сприяють розщепленню жирів.

Що нам дає масаж?

Під впливом масажу підвищується еластичність м’язових волокон, покращується скорочувальна функція, попереджається та зменшується м’язова атрофія, покращуються обмін та засвоєння м’язовими клітинами різних речовин, лімфо – та кровообіг у м’язах, їх харчування та регенерація.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Рабчук Оля Григорівна (Фізіотерапевт)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0