Рівне Київ
Повна абдомінопластика
Розділ: Пластична хірургія
Повна абдомінопластика у Рівному

Повна абдомінопластика у Рівному

Абдомінопластика – це косметична процедура, яку люди проходять для видалення шрамів, зайвої шкіри, жиру та розтяжок. Лікування також включає підтягування м’язів живота для покращення чіткості.

Вартість:
від 40 000 грн
Тривалість:

Класична абдомінопластика починається з розрізу від стегна до стегна – трохи вище лобкової області. У разі повної підтяжки живота робиться другий розріз навколо пупка, щоб потім перемістити його.

Шкіра поступово відокремлюється від черевної стінки, а м’язи живота обережно перебудовуються, розтягуючи їх для збільшення чіткості. Надлишок шкіри повністю видаляється, і вирізається новий отвір для пупка перед тим, як його назавжди зашивати на місце. Потім шкірку, що залишилася, щільно стягують і зшивають.

У більшості випадків у пацієнта залишається круглий рубець навколо пупка. Також на нижній частині живота після абдомінопластики залишається довгий рубець.

Що таке повна абдомінопластика? 

Пацієнтам із надмірною шкірою або жиром внизу живота рекомендується повна абдомінопластика. Оскільки це складна операція, зазвичай вводиться загальна анестезія, щоб пацієнт почував себе спокійно та максимально комфортно. Перед операцією обов’язковим є консультація пластичного хірурга.

Як проходить операція у Alpha Cell?

Процедура вимагає горизонтального розрізу в області між пупком і лобковою лінією волосся. Довжина і форма цього розрізу залежить від характеру проблеми. Піднімається шкіра живота, починається робота над зміцненням ослаблених м’язів живота.

Потім робиться другий розріз – якщо хірург вважає за потрібне – для видалення зайвої шкіри у верхній частині живота та для повторного розташування пупка. Тобто хірург тягне шкіру верхньої частини живота вниз, як рулонну штору. Це зближує дві половини живота.

Надлишок шкіри видаляється до того, як обидві ділянки будуть зшиті разом, що робить поверхню живота більш плоскою і підтягнутою. На цьому етапі формується новий отвір для пупка, перш ніж його зашивають. Для закриття великих розрізів, створених під час процедури, використовуються шви, спеціальні клеї, кліпси і стрічки.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0