Рівне Київ
Ендоскопічна техніка пластики живота
Розділ: Пластична хірургія
Ендоскопічна пластика живота у м Рівне

Ендоскопічна техніка в пластичній хірургії в м Рівне

Пластична хірургія у Рівному, можливо, більше, ніж будь-яка інша хірургічна спеціальність, присвячена досягненню результатів, які є як естетичними, так і функціональними. Протягом багатьох років цей акцент на естетиці змусив пластичних хірургів використовувати все більш ефективні методи та інструменти, які мінімізують розрізи, помітні рубці та час відновлення.

Вартість:
від 45 000 грн
Тривалість:

Одним із таких нововведень є ендоскопічна хірургія, методика, яка дозволяє хірургу під час операції переглядати внутрішні структури тіла за допомогою спеціальної камери.

Що таке ендоскопія? 

Ендоскопія – це широкий термін, який відноситься до процедур, які використовують ендоскоп для візуалізації внутрішньої частини тіла пацієнта. Ендоскоп – це вузький трубчастий інструмент з яскравим світлом і крихітною камерою на кінці. Ця частина інструменту вводиться через невеликі надрізи, а друга частина інструменту, екран для перегляду, відображає зображення внутрішніх структур тіла, коли їх передає камера. Лікар може переміщати камеру, щоб візуалізувати зону лікування, і використовувати розширене зображення на екрані для виконання поточних завдань за допомогою інших інструментів.

Ендоскопічні процедури не є новими у світі медицини. Це перевірений часом метод діагностики та лікування станів у важкодоступних областях, таких як суглоби, живіт, товста кишка та горло. Ендоскопічні інструменти також використовуються для допомоги в хірургії в ряді дисциплін, включаючи ортопедичну хірургію та гінекологічну хірургію. Ендоскопічні методики є недавнім доповненням до репертуару пластичних хірургів, але вони мають великі перспективи для покращення результатів як косметичних, так і реконструктивних процедур.

Як ендоскопічні інструменти використовуються в пластичній хірургії?

Косметична хірургія охоплює процедури, призначені для поліпшення зовнішнього вигляду пацієнта. Зокрема, ендоскоп використовують для проведення пластики на животі, а саме – абдомінопластики.

Абдомінопластика або підтяжка живота може виконуватися за допомогою ендоскопа, коли черевна стінка в’яла, але надлишок шкіри відносно невеликий. Ендоскоп дозволяє хірургу оглянути зону лікування та напружити м’язи живота так само, як і стандартна підтяжка живота, але зі значно меншими розрізами.

Які переваги ендоскопічної пластики живота?

Ендоскопічні інструменти мають певні переваги в пластичній хірургії. Будь-яка процедура, яка вимагає розрізу, може залишити шрам. Однак при ендоскопічній хірургії розрізи значно менші. Утворені шрами менш помітні і їх легше приховати. Використання ендоскопа також може зменшити дискомфорт, пов’язаний із відновленням, тривалість реабілітаційного періоду та ризик розвитку деяких ускладнень після операції. Пацієнти, які проходять лікування за допомогою ендоскопа, часто відновлюються швидше і повертаються до роботи раніше, ніж ті, хто переносить відкриту операцію.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0