Рівне Київ
Відновлення молочних залоз після онкооперацій
Розділ: Пластична хірургія
Відновлення молочних залоз після онкооперацій у м Рівне

Відновлення молочних залоз після онкооперацій в м Рівне

Пластика грудей, що дозволяє відтворити колишню форму, забезпечує психологічну реабілітацію пацієнта після видалення пухлини. Мастектомія — процедура видалення жіночих грудей, що включає тканини молочної залози, лімфовузлів та/або грудного м’яза. Вдаються до таких радикальних заходів у разі, якщо у жінки діагностовано ракову пухлину або саркому.

Вартість:
від 40 000 грн
Тривалість:

Пластика грудей після мастектомії в м Рівне 

Рівень розвитку пластичної хірургії в Рівному сьогодні дозволяє знайти нові груди і гармонійне сприйняття себе навіть після найскладніших операцій. Очевидно, що це впливає і на емоційну сферу жінки, її психологічний комфорт. Лікарі мають у своєму розпорядженні методики одномоментного відновлення та відстроченої естетичної пластики.

Одномоментне відновлення молочної залози здійснюється в ході оперативного втручання з видалення злоякісної пухлини. Це дозволяє пацієнтці залишити стаціонар практично з «новими» грудьми.

При відстроченій реконструкції відновлювальну операцію проводять через певний час після мастектомії – після місяців або років.

Як можна відновити груди? 

Груди оперують через кілька місяців або років після видалення і пластичний хірург відновлює залозу на основі наявного об’єму тканин. У цьому випадку неможливо прийняти рішення про пластику, спираючись лише на побажання пацієнтки щодо естетики, оскільки не було збережено необхідного мінімуму тканин.

У разі коли реконструктивна пластика грудей виконується після закінчення якогось часу, відновлювати молочну залозу доводиться поетапно. Спочатку розтягуються м’які тканини, що перебувають в дефіциті, щоб сформувати кишеню під ендопротез. Для виконання цього завдання в груди пацієнтки вживлюють спеціальний еспандер, який наступного етапу (через 1,5-2 місяці) замінюється на грудний імплант. 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0