Рівне Київ
Пластика стегон
Розділ: Пластична хірургія
Пластика стегон у м Рівне

Пластика стегон у м Рівне

Пластика стегон – це хірургічна процедура, метою якої є підтяжка та ремоделювання обвислої шкіри в області стегон. Крім того, за допомогою процедури можна розгладити нерівності шкіри. У ході процедури видаляється зайва жирова тканина та шкіра на зовнішніх та внутрішніх сторонах стегон, щоб надати їм більш стрункої форми, пружності та повернути тонус.

Вартість:
від 22 500 грн
Тривалість:

Перед процедурою пластики стегон вага пацієнта має більш-менш відповідати його ідеальній вазі. Якщо під шкірою є відкладення жиру і вона втратила еластичність, пластичний хірург може порадити пацієнту комбінацію з ліпосакції та пластики стегон.

Що відбувається під час операції? 

Пластика стегон виконується під загальним наркозом. Як правило, операція триває дві-три години, іноді довше, залежно від обсягу операції. Пластика стегон виконується двома методами:

Пластика внутрішньої сторони стегон

Внутрішню сторону стегон дуже важко привести у форму за допомогою вправ. У ході цієї процедури розріз робиться по паховій складці, видаляється зайва шкіра та при необхідності жир.

Пластика зовнішньої сторони стегон у м Рівне

У ході цієї процедури підтягується шкіра на передній та задній стороні стегон. Після процедури пацієнт повинен носити підтримуючий одяг (еластичний бандаж-корсет), який допомагає зменшити набряклість та сприяє природному звуженню та підтяжці шкіри. У лікарні пацієнт залишається на 1-3 дні. Це дозволяє застосовувати болезаспокійливі уколи, внутрішньовенні катетери.

Поширені запитання
Як прибрати жир з ляшок усередині стегна?

Правильне харчування, хороший сон, фізична активність, або ж ліпосакція та інші види естетичної хірургії.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0