Рівне Київ
Підтяжка м’яких тканин плечей та рук
Розділ: Пластична хірургія
Підтяжка м'яких тканин плечей та рук у м Рівне

Підтяжка м'яких тканин плечей та рук у м Рівне

Брахіопластика – корекція структурних змін шкіри в зоні внутрішньої поверхні рук (від плеча до ліктя): висічення шкірних покривів, що провисають, нитковий ліфтинг, ліпосакція, ліпоскульптура.

Вартість:
від 17500 грн
Тривалість:

Особливості брахіопластики 

З часом шкіра втрачає тонус і колишній зовнішній вигляд. Це пов’язано з віковими змінами структури шкірних покривів, гормональною перебудовою організму, втратою чи набором ваги. Дуже помітні зміни на внутрішній стороні рук від плеча до ліктя. Відстрочити їх дозволяють фізичні навантаження, зволоження та масажі. Однак найчастіше цього недостатньо. Брахіопластика – хірургічна операція, спрямована на покращення верхньої частини рук. У ході такого типу оперативного втручання, залежно від обраного типу процедури, з цієї області відкачуються надлишки жиру, видаляється зайва шкіра, вводяться спеціальні нитки для підтримки.

Види підтяжки м’яких тканин плечей та рук 

У медичному центрі Alpha Cell конкретний вид процедури підбирається в залежності від показань, анатомічних особливостей пацієнта, його стану здоров’я та наявних протипоказань.

 • Трансаксилярна. Еліпсовидне висічення зайвої шкіри. У процесі можуть бути видалені зайві жирові тканини.
 • Класичний. Лікар зробить Т-подібний розріз від ліктя у напрямі пахви, видаляє зайву шкіру та накладає шви (показана при великому обвисанні).
 • Підтяжка нитками. Використовується при початкових змінах структури шкірних покривів. Пластичний хірург робить невеликі розрізи, через які вводить та фіксує нитки.
 • Ліпоскульптура. Введення під шкіру біологічного матеріалу пацієнта для вирівнювання та повернення пружності.
 • Ліпосакція. Видалення жиру може проводитись як самостійно, так і у поєднанні з іншими видами пластики.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0