Рівне Київ
Видалення імплантів гомілок
Розділ: Пластична хірургія
Видалення імплантів гомілок у м Рівне

Видалення імплантів гомілок у м Рівне

Деякі чоловіки і жінки вибирають імпланти, щоб підкреслити форму гомілки. Через постійні рухи ніг і тонку шкіру, що лежить вище, ускладнення, що ведуть до видалення литкових імплантатів, на жаль, досить високі. Пластична хірургія у м Рівне має широкий спектр сучасних послуг, тому будь-які дефекти можна виправити за її допомогою.

Вартість:
від 12000 грн
Тривалість:

Поширені проблеми, які вимагають видалення імплантів: 

 1. Інфекція: як і з іншими імплантатами, інфекція може виникнути з імплантами гомілок. Після зараження можна розпочати курс антибіотиків, але зазвичай потрібне видалення імплантату. Після видалення гомілкового імплантату та усунення інфекції можна замінити інший імплантат.
 2. Стиснення нерва: імплантати гомілок можуть стискати або чинити занадто сильний тиск на чутливі нерви, які передають відчуття від стопи або гомілки до мозку. Імплант також може стискати руховий нерв, який забезпечує іннервацію м’язів гомілки або стопи. Якщо відзначається така компресія, видалення імпланту є обов’язковим, щоб мінімізувати пошкодження нерва.
 3. Асиметрія: насправді немає двох однакових ніг. Природну асиметрію або нерівність на ногах людини іноді можна підкреслити за допомогою гомілкових імплантів. Імпланти також можуть зміщуватися в положенні або нерівномірно розміщуватися в ногах, що призводить до подальшої асиметрії. 
 4. Зміщення: при постійному скороченні ікри з кожним кроком імплантати литків можуть з часом змінювати своє положення. Якщо вони серйозні, такі зсуви можуть спотворити форму ніг і викликати асиметрію або деформацію ніг. У таких випадках, можливо, доведеться видалити або переставити литкові імплантати.
 5. Особисте невдоволення: у рідкісних випадках пацієнт може бути незадоволеним результатами імплантації гомілок. 

Коли потрібне видалення імплантів гомілок?

Перед видаленням обов’язково необхідно пройти консультацію пластичного хірурга, він повноцінно огляне і, можливо, запропонує альтернативні варіанти замість хірургічного втручання.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0