Рівне Київ
Ліполітична терапія
Розділ: Корекція фігури

Ліполітична терапія у Рівному

Ліполіз – ефективна терапія для стрункої фігури

Бажаєте рельєфної фігури та позбавитися зайвої ваги швидко? Ліполіз допоможе саме тобі досягти ідеальної фігури, а в комбінації з правильним харчуванням та фізичними навантаженнями вдасться закріпити отриманий результат надовго.

Вартість:
80 грн/1мл
Тривалість:
30 хв

Для чого потрібні ліполітики?

Ліполітики – це препарати, виготовлені на рослинній основі, які здатні розщеплювати жирові клітини. Ін’єкції для схуднення покращують обмінні процеси в клітинах, прискорюють кровообіг та відтік лімфи, завдяки чому жир розщеплюється та природнім шляхом виходить з організму.

Як працює ліполіз?

Ліполіз – процедура, яка допомагає швидко та безпечно позбутися зайвих жирових відкладень. Під час сеансу косметолог робить ін’єкції в проблемні ділянки. Це посилює відтік лімфи разом з токсинами, завдяки чому покращується фізичний та емоційний стан. Ліполіз позитивно впливає на весь організм, посилюючи кровообіг, покращуючи роботу ендокринної та центральної нервової систем.

Ми працюємо з FAT APOPTOSIS – це найкращий препарат з рослинними компонентами розщеплює жирові клітини та тонізує шкіру.

Переваги методики

Відгуки пацієнтів, що вже пройшли курс, задоволені результатом та відзначають такі переваги:

 • Швидке досягнення результату. Перші позитивні зміни можна побачити вже після першого сеансу. Пройшовши повний курс, рекомендований косметологом, жінки отримують ідеальну фігуру та пружну шкіру.
 • Відсутність необхідності використовувати загальний наркоз, як при пластичних операціях.
 • Відсутність пошкоджень, шрамів та рубців на шкірі.
 • Універсальність. Ліполіз проводять на різних ділянках обличчя та тіла.
 • Короткий реабілітаційний період. На відміну від класичної ліпосакції, після якої декілька місяців доводиться носити стягуючу білизну та тренуватися в спортивній залі, на відновлення після ін’єкцій ліполітиками треба всього декілька днів.
 • Ефективності методики. Пройшовши повний курс, можна позбутися 8-10 см в об’ємах в залежності від місця введення ін’єкцій, об’єму жирової тканини та індивідуальних особливостей пацієнта.
 • Доступна вартість. Ціна значно нижча за вартість пластичної операції.

Терапія дозволяє вирішити такі проблеми:

 • друге підборіддя;
 • целюліт;
 • жирові відкладення на різних частинах тіла.

 

Чи повертаються жирові відкладення з часом?

На відміну від ліпосакції, дієт та спорту, після використання ліполітиків жир не повертається тривалий час. Це пов’язано з тим, що в даному випадку жирова клітина не зменшується в об’ємі, а повністю руйнується. А на відновлення жирового шару потрібен час. Якщо ж після курсу ліполізу дотримуватися раціонального харчування та регулярно займатися спортом, ефект буде зберігатися ще довше.

Протипоказання

Ліполітики для тіла не використовують при таких станах:

 • захворювання щитовидної залози;
 • цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та лактація;
 • порушення процесу згортання крові;
 • алергічна реакція на компоненти препарату;
 • схильність до формування келоїдних рубців;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • пошкодженя шкіри в місці проведення ін’єкцій.

 

Механізм дії ін’єкцій для схуднення

1. При введенні в підшкірну клітковину, ліполітик викликає підвищення осмотичного тиску всередині клітин і розщеплення жир на складові;
2. Це викликає розрив клітинної мембрани;
3. Через пошкоджену мембрану продукти розпаду адипоцита потрапляють в лімфоток і кров, а звідти виводяться природнім шляхом;
4. В місці введення ліполітичного препарату (всередині клітковини) відбувається утворення плоскокістних рубців, що сприяє руйнуванню жирової тканини.

 

Поширені запитання
Що не можна робити та вживати після уколів ліполітиків?

Не рекомендується вживати алкогольні напої та вживати жирну, шкідливу, калорійну їжу. Відвідувати лазню, сауну, солярій, робити пілінги, маски, масажі, гоммаж відразу після процедури не рекомендовано, має пройти 3-5 днів.

Як виходить жир після ліполітиків?

Після ін’єкції інгредієнти ліполітика розчиняють жир, жирові клітини через кровообіг виводяться з вашого організму природним шляхом. У місцях ін’єкцій іноді виникають невеликі гематоми, які швидко зникають.

Що входить до складу ліполітиків?

Ліполітики мають натуральний склад, до якого входять елемент групи лецитинів і дезоксихолат натрію. Вони допомагають прискорити метаболізм та кровообіг. Це відбувається за рахунок розщеплення однієї жирової клітини на кислоти і молекули гліцерину, які, відповідно, запускають процес регенерації шкіри.

Лікуючий лікар: Володимир Веремчук ( Директор Центру )
Лікуючий лікар:
Володимир Веремчук
Директор Центру
Лікар центру Alpha Cell допоможе вам досягти ідеальної зовнішності. Ми використовуємо найкращі ліполітики та знаходимо оптимальне рішення для кожного клієнта індивідуально. Терапія включає обовязковий план харчування та фізичних навантажень, прописаний фахівцями з дієтології.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Володимир Веремчук (Директор Центру)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних