Рівне Київ
Мезотерапія обличчя
Розділи: Дерматологія, Косметологія
Мезотерапія обличчя в м Рівне

Що таке мезотерапія обличчя?

Мезотерапія обличчя є сучасною методикою омолодження шкіри, що відбувається за допомогою введення ін’єкційно спеціальних препаратів та комплексу вітамінів. До складу мезококтейлів можуть входити амінокислоти, антиоксиданти, мікроелементи тощо. Відповідно до проблеми пацієнта препарат підбирається лікарем після проведення консультації

Вартість:
1300 грн.
Тривалість:
60 хв
Як працює мезотерапія?

Дія мезотерапії обличчя

Мезотерапевтичні процедури спрямовані на те, щоб доставити вітаміни, мінерали, амінокислоти чи інші корисні речовини у дерму. Глибина введення препаратів сягає трьох міліметрів. Суміш речовин, що використовуються називається лікувальними коктейлями чи сироватками. Склад міксу визначається косметологом на основі поточного стану шкірних покривів пацієнтів та терапевтичних цілей ін’єкцій.

Мезотерапія давно застосовується не тільки з метою омолодження шкіри, але й для усунення акне, розацеа, пігментації, куперозу, темних кіл під очима. При боротьбі з дефектами шкіри на тілі використовуються препарати, що розщеплюють жирові відкладення та покращують циркуляцію крові.

 

Як проводиться процедура мезотерапії у м Рівне?

Ця методика омолодження шкіри є вигідною, адже може підлаштуватися під можливості пацієнта – як тимчасові, так і фінансові. У клініці Alpha Cell у м Рівне мезотерапію обличчя зазвичай проводять вручну за допомогою шприца, оскільки проблемні зони на обличчі вимагають обережності. Проблемними зонами вважаються повіки, ділянки навколо очей, носогубних складок.

Ручний спосіб введення препарату дозволяє точно проводити маніпуляцію. Для корекції зморшок на обличчі ручний спосіб є ефективнішим від апаратного. До того ж зменшується ризик травмування дрібних судин на обличчі.

Багато хто не наважуються на мезотерапію через чутки, що це болісно. Процедура не супроводжується болем, а скоріше дискомфортом та незначним попіканням. Після процедури на шкірі може виникнути невелике почервоніння, яке швидко проходить. Мезотерапія триває від 15 до 20 хвилин. Однієї процедури недостатньо для досягнення бажаного ефекту. Кількість процедур встановлює лікар.

Які показання та протипоказання для мезотерапії обличчя?

Показання для проведення мезотерапії:

 • Сухість шкіри;
 • Пігментація;
 • Акне;
 • Судинні патології;
 • Шрами та рубці;
 • Купероз.

Протипоказання до мезотерапії обличчя: 

 • Вагітність та період лактації; 
 • Алергія на окремі компоненти; 
 • Схильність до утворення келоїдних рубців; 
 • Псоріаз та будь-які шкірні запалення; 
 • ГРВІ; 
 • Бактеріальні, вірусні чи грибкові інфекції.
Поширені запитання
Чи болюча мезотерапія?

Процедура мезо не є болючою, скоріше приносить легкий дискомфорт та відчуття “печіння” під час того, як робиться прокол шкіри.

Скільки потрібно процедур для результату?

Для досягнення результату необхідно пройти від 6 до 10 сеансів мезотерапії. Перерва між ними має становити в середньому на один тиждень.

Яка ціна мезотерапії у Рівному?

Ціна на мезотерпію у медичному центрі Alpha Cell у Рівному становить 950 грн. Кількість процедур призначає лікар.

Який проміжок між проведенням мезо?

Проміжки між процедурами — одна процедура в 7-10 днів, залежно від проблеми.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0