Рівне Київ
Повторна консультація: розбір аналізів
Розділи: Дерматологія, Трихологія, Неврологія, Косметологія, Корекція фігури, Пластична хірургія, Травматологія, Фізіотерапія, Офтальмологія, Хірургія, Ендокринологія
Що таке первинна та повторна консультація?

Що таке первинна та повторна консультація?

Первинна консультація – це первинне звернення до фахівця з приводу гострого або ж хронічного захворювання. Під час первинного огляду лікар встановлює попередній діагноз, за потреби призначає аналізи, що потрібно здати, визначає методи, обсяг, прогноз лікування і, відповідно, його приблизну вартість. Лікар інформує пацієнта про можливі ускладнення у процесі та після лікування, а також і про наслідки при відмові від лікування.

Вартість:
300 грн.
Тривалість:
30 хв

Вторинна або ж повторна консультація – повторне звернення до одного фахівця протягом 3-х місяців з моменту первинного звернення з тим же випадком захворювання. Також повторна консультація відбувається набагато раніше вищевказаного терміну, лікарі нашого медичного центру Alpha Cell проводять первинну повторну консультацію задля того, щоб подивитися аналізи пацієнта, правильно їх розшифувати, призначити ефективне лікування або ж направити до інших лікарів, якщо буде підозра суміжного захворювання. Отже, повторний прийом лікаря включає: розбір аналізів, обговорення та аналіз зміни стану, визначення тактики подальшого лікування.

Як відбувається розбір аналізів і хто його проводить?

У центрі регенеративної медицини Alpha Cell працюють досвідчені лікарі, що мають великий практичний досвід роботи. Медичні послуги нашого центру включають і розбір аналізів, який проводить лікар, до якого Ви звернулися за допомогою (на первинній консультації). Правильний і точний розбір аналізів допоможе вчасно встановити, що не так в організмі та допоможе лікареві, які заходи необхідно приймати для покращення стану пацієнта.

Пам’ятайте! Для встановлення правильного лікування та призначення ефективного лікування необхідна консультація провідного фахівця!

Поширені запитання
Що означає повторна консультація?

Повторний прийом – це повторне звернення до одного фахівця протягом 3-х місяців з моменту первинного. Повторний прийом лікаря включає: обговорення та аналіз зміни стану, визначення тактики подальшого лікування.

Чим відрізняється первинний прийом від повторного?

Первинний прийом – це первинне звернення до фахівця щодо гострого захворювання, а також з метою профілактики. Повторний прийом – це повторне звернення до одного фахівця протягом 3 місяців з моменту первинного звернення щодо тієї ж проблеми.

Що таке консультація лікаря?

Консультація лікаря – це перший та дуже важливий етап діагностики та лікування хвороби. Саме він дає нам можливість не лише адекватно оцінити свій стан, а й професійний рівень спеціаліста, до якого ми звернулися за допомогою.

Хто в Рівному може зробити розбір аналізів?

У медичному центрі Alpha Cell працюють лікарі різного напрямку, які можуть допомогти пацієнтам із розбором аналізів, навіть якщо Ви не були на первинній консультації або ж здавали аналізи не в нашій лабораторії.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0