Кораловий пілінг
Розділ: Косметологія

Що таке кораловий пілінг?

Ця процедура поєднує в собі переваги хімічного та фізичного пілінгу, діє м’яко та ефективно. Належить до серединного пілінгу. Медичний центр Alpha Cell, що розташований у Рівному використовує косметику виробництва іноземних торгових марок. Формула продукту складається з поєднання водоростей, трав, морської солі, подрібнених коралів. Після процедури активізуються процеси регенерації верхніх шарів шкіри. Для досягнення довготривалого ефекту необхідно пройти курс лікування з 3-4 сеансів.

 

Вартість:
400 грн.

У яких випадках можна використовувати кораловий пілінг?

Ідеальним кандидатом на проведення коралового пілінгу можуть бути пацієнти із такими проблемами:

 • фолікулярний гіперкератоз;
 • синці;
 • вікова та гормональна пігментація;
 • відсутність еластичності шкіри;
 • пори.

Чому перед пілінгом необхідна консультація фахівця?

Перед проведенням пілінгу пацієнт консультується з дерматологом. Консультація потрібна для того, щоб визначити стан шкіри та її можливі проблеми. Крім того, лікар дає необхідні рекомендації щодо правильної підготовки до косметологічної процедури, а також щодо догляду після пілінгу в домашніх умовах. Відповідно до цих рекомендацій період відновлення проходить легко, безболісно, ​​швидко.

Поширені запитання
Що робить кораловий пілінг?

Використання коралового пілінгу дієве при передчасному старінні шкіри, почві дрібних зморшок, втраті тургору та тонусу. Такий вид очищення шкіри обличчя можна проводити як на чутливій шкірі з куперозом, так і проблемній жирній шкірі.

Чим небезпечний кораловий пілінг?

У рідкісних випадках може виникнути герпес як на губах, так і на слизовій оболонці, а також гіперпігментація – індивідуальна реакція на пілінг через вплив ультрафіолету на шкіру.

Коли можна вмиватися після коралового пілінгу?

Після коралового пілінгу слід дотримуватися наступних рекомендацій щодо догляду за шкірою: Добу після пілінгу не чіпати шкіру (не вмиватися, не користуватися кремом та ін.)

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0