Пілінг Джесснера
Розділ: Косметологія
Пілінг Джесснера у м Рівне

Пілінг Джесснера

Пілінг Джесснера (він же голлівудський) – один з найпопулярніших пілінгів. Творцем цієї процедури є Макс Джесснера, військово-морський лікар флоту США. Він придумав антисептик для моряків на кораблі. Далі ефект від цього складу оцінили жінки та стали застосовувати його під час косметологічних процедур. Сьогодні пілінг Джесснера – справжній хіт серед тих, хто доглядає за шкірою обличчя, адже це хімічний пілінг шкіри широкого спектра дії. 

Це один з найшвидших і результативних методів відновлення шкіри. Процедура передбачає нанесення спеціального складу (поєднання резорцину, саліцилової й молочної кислоти) на все обличчя, виключаючи зону навколо очей.

Вартість:
від 500 грн.
Пілінг Джесснера - що це за процедура та які показання?

Alpha Cell – це справжня альтернатива приватним і державним медичним закладам. Центр регенеративної медицини використовує сучасні технології та має широкий спектр медичних послуг, що є актуальними в будь-який час.

Склад хімічного пілінгу:

 • Молочна кислота, що збагачує шкірні структури вологою, пом’якшує, продукує волокна колагену, бере участь у виробленні вологи, розподіляє її та циркулює по організму.
 • Саліцилова кислота. Відмінно вбиває патогенні мікроорганізми, що знаходяться в шкірі, підсушує, видаляє зайвий себум. Сприяє руйнації молекулярних міжклітинних зв’язків, змушуючи організм в достатній кількості синтезувати кератин.
 • Резорцин. Необхідно, щоб дана речовина повністю проявила вплив саліцилової та молочної кислот, посилюючи результат. Також резорцин – відмінний помічник в корекції запальних процесів і ліквідує подразнення.

В залежності від нанесеної кількості шарів, ми можемо отримати різні ефекти від проведеної процедури : 

 1. для зниження активності сальних залоз, позбавлення від прищів і м’якого відлущування епідермісу, необхідно наносити на обличчя лише одним шаром;
 2. для корекції зморшок, розгладжування рубців і шрамів постакне, чи для освітлення пігментних плям достатньо нанести три шари пілінгу на обличчя.

Пілінг Джесснера у Рівному 

Пілінг Джесснера – курсова процедура (3-6 процедур 1 раз у 2-3 тижні). Тільки так можна досягти стійкого результату. В процесі лікування шкіри не рекомендується відвідувати лазні й сауни, засмагати, займатися спортом через активне потовиділення.

Як підготуватися до процедури у медичному центрі Alpha Cell?

Для початку необхідно проконсультуватися з лікарем-косметологом, який перевірить у Вас наявність протипоказань. Якщо їх не буде, то наступний етап – тест на чутливість Вашої шкіри до компонентів.

Далі має бути передпілінгова підготовка: використання спеціальних засобів із серії для домашнього догляду (як правило, це слабокислотні речовини) за 2 тижні до пілінгу. Це дозволяє уникнути ускладнень після проведення процедури й підвищити її ефективність.

Протипоказання до пілінгу Джесснера

 1. герпес в активній формі;
 2. вагітність, лактація;
 3. онкологія;
 4. купероз;
 5. свіжий загар;
 6. приймання ретиноїдів.

Як доглядати за шкірою після пілінгу?

Після процедури обличчя кілька днів, ніби, натягується, потім ця плівка починає повільно лущитися. Щоб допомогти шкірі відновитися швидко, необхідно використовувати в процесі домашнього догляду жирні креми, до складу яких входять ліпіди й заспокійливі екстракти. Обов’язково наносити на шкіру обличчя SPF-захист при виході на вулицю. Відновлення в середньому триває 2 тижні.

Оскільки пілінг Джесснера є серединним і відноситься до «агресивних» за дією на шкіру процедур, то варто його проведення довірити спеціалістам клініки Alpha Cell.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних