Рівне Київ
Тромболізат-терапія для рук, шиї, зони декольте
Розділи: Клітинні технології, Дерматологія, Косметологія
Омолодження рук, шиї, зони декольте

Чому руки, шия та зона декольте піддаються швидкому старінню?

За словами відомої на весь світ Коко Шанель, руки є візитною карткою дівчини, а шия – її паспортом. Не секрет, що справжній вік жінки видає не тільки обличчя, але і шия, декольте та кисті рук. 

Вартість:
від 12 000 грн
Тривалість:
45 хв

Руки сучасної дівчини постійно перебувають у контакті з побутовою хімією у вигляді пральних порошків, миючих засобів, мила. Вони, піддаючись впливу температурних перепадів, до 35-40 років втрачають колишній тургор, стають більш сухими. Не краща ситуація з шиєю та зоною декольте.

Зони шиї та декольте — це ділянки від підборіддя до ключиць і від ключиць до верхньої межі молочних залоз. Шкіра тут тонка і ніжна, практично позбавлена ​​підшкірно-жирової клітковини (особливо на грудях), як правило, схильна до сухості та в’ялості. Відсутність догляду, нестача зволоження, зловживання засмагою, звичка спати на боку – ціла низка факторів призводять до того, що вже до 30 років природні «кільця Венери» на шиї можуть перетворитися на неестетичне «гофре», а спокуслива западинка на грудях на грубі вертикальні зморшки.

Омолодження рук, шиї та декольте в м Рівне

Центр регенеративної медицини Alpha Cell пропонує омолодження шиї, декольте, кистей рук сучасними ефективними методами – використанням ін’єкційної терапії, а саме тромболізат-терапії.

Процедура полягає у заборі крові пацієнта та подальшій лабораторній обробці. Після центрифугування, кріолізу та додаткової очистки  з тромбоцитів крові виділяється концентрат біологічно активних сполук.

Які результати омолодження тромболізатом?

Активні компоненти препарату запускають клітинні та тканинні системи відновлення, оновлюють судинну сітку, повторно запускають імунорегуляторні процеси, оновлюють позаклітинний матрикс та потовщують дерму. Таким чином шкірі повертається еластичність, текстура та колір, а зморшки розгладжуються.

Тромболізат за допомогою ін’єкцій вводиться у проблемні ділянки та корегує наявні дефекти. Процедура триває менше години, анестезія не потребується. За допомогою цієї терапії можна уникнути проблем зі шкірою, тьмяного кольору, дрібних зморшок, пігментації, застійних плям.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0