Рівне Київ
Консультація дитячого алерголога
Розділ: Алергологія
Консультація дитячого алерголога у м Рівне

Що відбувається на консультації дитячого алерголога?

Консультація необхідна для визначення симптомів алергії та запобігання розвитку ускладнень, а також своєчасного призначення адекватного лікування. За потреби складається індивідуальний план харчування для дітей-алергіків.

На прийомі лікар просить розповісти, що непокоїть дитину, як тривало та коли саме виникає загострення захворювання. Наступний крок – діагностика, а саме визначення провокуючого алергенного фактора.

Вартість:
400 грн.
Тривалість:
30 хв

Коли потрібно звертатися до алерголога? 

Серед широкого спектра медичних послуг центру регенеративної медицини неабиякою популярністю користується саме консультація алерголога. Алергія у своїх проявах є дуже підступною, нерідко батьки можуть сплутати її зі звичайною застудою. Задля уникнення подібних ситуацій краще звертатися до алерголога в м. Рівне завчасно. Пам’ятайте, що більшість необхідної для встановлення діагнозу інформації алерголог витягує з розмови з пацієнтом. Тому саме ваша відкритість та точність допомагають фахівцеві розібратися у проблемі швидше. Важливо правильно та докладно описати симптоми, розгорнуто відповідати на запитання лікаря та ділитися своїми спостереженнями за перебігом захворювання та обставинами, за яких з’являються симптоми.
Дитину слід показати алергологу, якщо спостерігається:

 • кашель, ускладнене дихання, задишка;
 • закладеність або часті виділення з носа, чхання, свербіж носа;
 • почервоніння очей, сльозотеча, свербіж та припухлість повік;
 • різноманітні висипання, припухлість або набряки  на шкірі;
 • зниження або відсутність нюхових, смакових відчуттів;
 • непереносимість продуктів харчування.

Що передбачає лікування в алерголога?

Лікування алергічних захворювань у дітей спрямоване на запобігання розвитку симптомів або контролю їх та профілактику захворювань. Профілактика алергічних захворювань – завдання складніше, яке передбачає обмеження контакту з алергеном, дотримання запобіжних заходів в сезон цвітіння дерев і трав, відмова від вживання певних продуктів. Її виконання залежить не тільки від лікаря, а й від усвідомленості пацієнта та його батьків.

Алерголог володіє навичками оцінювання даних спірометрії (функції зовнішнього дихання), назоцитограми, молекулярної алергодіагностики, а також застосовує сучасні методики лікування алергічних захворювань, а саме АСІТ (алерген специфічна імунотерапія) – це введення в організм невеликих доз причинних алергенів. 

 

Поширені запитання
Що перевіряють у алерголога?

Алерголог лікує алергічні захворювання та реакції організму на них (особливо, очей, носа, легень, верхніх дихальних шляхів та шкіри). Тобто, до компетенції алерголога входить безпосереднє виявлення алергенів і призначення конкретного лікування.

Які хвороби лікує лікар алерголог?

Лікар алерголог-імунолог займається діагностикою, лікуванням та попередженням розвитку алергічних реакцій, зумовлених дисфункцією імунної системи.

Коли потрібно звернутися до алерголога?

До алерголога необхідно йти у випадках: коли наближається сезон, що раніше супроводжувався алергічними проявами (сезонна алергія); У разі тривалого нездужання з нез’ясованою та невиліковною іншими фахівцями причиною.

Чому алергію легко сплутати з ГРВІ та як їх розрізнити?

Прояви алергії схожі на симптоми ГРВІ, проте є й відмінності. Для алергічних захворювань характерна сезонність загострень, найчастіше у весняно-літній період. Крім того, алергія нерідко супроводжується запаленням слизової оболонки очей – кон’юнктивітом. А ось підвищення температури тіла, слабкість, біль голови частіше спостерігаються при ГРВІ.

Як алерголог визначає на що алергія?

Традиційним методом діагностики алергії є метод постановки алергологічних проб.

Як дізнатися, чи є у мене алергія?

Найвірогіднішим способом, за допомогою якого можна дізнатися, на що алергія є аналіз крові на визначення антитіл класів IgG та IgE. Він ґрунтується на визначенні в крові специфічних антитіл до різних алергенів. А

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0