Рівне Київ
Консультація педіатра
Розділ: Педіатрія
Консультація педіатра в м Рівне

Хто такий педіатр і коли необхідна його консультація?

Педіатр – фахівець, який спостерігає за здоров’ям дитини з моменту її появи на світ доти, доки їй не виповниться 18 років. Крім того, цей лікар контролює, щоб дитині своєчасно проводилася вакцинація, а також стежить за фізичним та психоемоційним розвитком.

Вартість:
450 грн.
Тривалість:

Позапланове звернення на консультацію до «дитячого лікаря» необхідне у таких випадках:

 • поява у дитини симптомів розладу органів шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, біль у животі, метеоризм, коліки, діарея або  навпаки, закреп);
 • підвищення температури тіла;
 • нежить, кашель, задишка;
 • поява на шкірі висипань;
 • головний або інший біль;
 • судоми, втрата свідомості;
 • затримка нервово-психічного розвитку;
 • у дуже маленьких дітей – вередливість, постійний плач, перезбудження, порушення сну.

У будь-якому разі, навіть якщо у мами є хоча б найменші підозри на те, що фізичний або психоемоційний розвиток малюка відбувається з будь-якими порушеннями, необхідно записатися до педіатра на консультацію. Краще перестрахуватися і вгамувати своє занепокоєння, ніж пропустити перші симптоми будь-яких захворювань або порушень розвитку. 

За потреби лікар може призначити консультації суміжних фахівців, дуже часто направляє до дитячого алерголога на консультацію

Як проходить консультація педіатра у Рівному?

Насамперед дитячий лікар медичного центру Alpha Cell докладно розпитує маму малюка про скарги, стан та розвиток дитини. Він всебічно оглядає пацієнта та враховуючи скарги, анамнез захворювання виставляє попередній діагноз або ж заключний діагноз, призначає лікування та дає рекомендації  щодо догляду за дитиною, харчування. За потреби педіатр призначає консультацію інших спеціалістів, а також надає невідкладну медичну допомогу (в/м ін‘єкції, інгаляційну терапію).

Поширені запитання
Коли потрібна консультація педіатра?

Записуватись до педіатра для профілактичного огляду потрібно: з місяця до року – щомісячно; з року до двох – кожні 3 місяці; з 2-3 років – кожні 6 місяців із 3 до 18 років – щорічно.

Що лікує педіатр?

Лікар оцінює фізичний та психічний розвиток дитини, а також ступінь її готовності до школи. Крім того, він розподіляє дітей за різними групами здоров’я, дає рекомендації з виховання та займається профілактикою хронічних захворювань.

Хто такий педіатр і що він дивиться?

Педіатр – лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей усіх вікових груп.

Як відбувається прийом у педіатра?

Педіатр збирає анамнез, вивчає дані раніше проведених досліджень, за необхідності призначає додаткові. А потім лікує дитину сам або направляє до фахівця за потреби.

Де знайти хорошого педіатра у м Рівне?

До лікарів, які працюють в медичному центрі Alpha Cell у м Рівне належить і педіатр, який займається діагностикою та лікуванням багатьох захворювань. За потреби на консультації надається невідкладна медична допомога.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0