Рівне Київ
Кантопексія
Розділ: Пластична хірургія
Кантопексія у м Рівне

Кантопексія у м Рівне

Кантопексія – операція з підняття куточків повік. Вона проводиться в естетичних цілях: так обличчя набуває молодшого і привабливішого вигляду. Втручанням також можна скоригувати такі недоліки, як екзофтальм, що утворився внаслідок вікових змін.

Вартість:
від 7000 грн
Тривалість:

Якого результату очікувати від проведеної операції?

У деяких випадках досягти максимального ефекту можна, поєднуючи відразу кілька видів операцій: кантопексія поєднується з блефаропластикою та міопексією. Така комбінація дозволяє отримати відмінний результат, повністю перетворивши погляд пацієнта, зробивши його молодим та відкритим. Реабілітація займає небагато часу та не вимагає перебування у стаціонарі.

Ціна на кантопексію у м Рівне 

Якщо кантопексія проводиться для позбавлення від провисання нижньої повіки, що надає погляду втомленого вигляду, то кантопластика корегує розріз очей, роблячи його європейським або, навпаки, азіатським. Наші ціни розумні, а лікарі – професіонали із золотими руками. Запишіться на консультацію, щоб дізнатися все про кантопексію, а також можливості її проведення у вашому випадку.

Поширені запитання
Які існують хірургічні способи звуження зовнішнього кута ока?

Змінити положення та форму очної щілини можна за допомогою операції – кантопексії, іноді в поєднанні з пластичною блефаропластикою. Якщо йдеться тільки про зовнішні куточки – як правило, латеральної кантопексії досить. Операції виконуються під місцевою анестезією, що не вимагають тривалого періоду відновлення.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0