Рівне Київ
Класичний масаж спини
Розділ: Масаж
Класичний масаж спини

Класичний масаж спини в м Рівне

Класичний масаж спини має на увазі вплив на м’язи шиї та плечей, лопаткової області, прямі та косі м’язи спини та попереково-крижовий відділ. У зв’язку з тим, що спина має значний обсяг м’язової маси, для глибокого її опрацювання необхідна витрата як часу, так і зусиль.

Вартість:
350 грн.
Тривалість:
45 хв

Однак у той же час саме товщина м’язового покриву спини дозволяє зробити цей вид терапії безпечним для внутрішніх органів та кровоносних судин. Проте, виконувати цю процедуру має лише спеціально навчений медичний персонал. Адже одна випадкова пряма дія на хребетний стовп здатна завдати непоправної шкоди організму.

Класичний масаж спини складається з чотирьох етапів: 

1-й етап – підготовчий. Полягає він у розігріві м’язів спини, що призводить до поліпшення кровопостачання та розтягування шкіри та верхнього шару м’язової тканини для подальших впливів.

2-й етап – середньоглибинний. На цьому етапі відбувається опрацювання м’язів спини на середній глибині їхнього залягання. У цей момент зростає інтенсивність кровообігу та нормалізується рухова функція кінцівок.

3-й етап – глибокий. На цьому етапі потрібно докласти чималих зусиль для розігріву та опрацювання найнижчого шару м’язової тканини, який за своєю суттю відповідає за підтримання хребетного стовпа в належному вертикальному напрямку. Цей етап, як правило, триває найдовше, тому що для досягнення максимального ефекту потрібні значні часові витрати.

4-й етап – заключний. На цьому етапі всі впливи спрямовані на розслаблення м’язів спини, які протягом тривалого часу були схильні до тонізуючих та розігрівальних вправ.

Курс масажу в клініці Alpha Cell

Загальна тривалість такого сеансу найчастіше становить трохи більше 30 хвилин. Необхідну кількість сеансів масажу призначає лікар, але найчастіше комплекс цієї терапії включає трохи більше 10-15 процедур, після яких обов’язково робиться перерва.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0