Рівне Київ
Пластика кінчика носа
Розділ: Пластична хірургія
Пластика кінчика носа у м Рівне

Пластика кінчика носа у м Рівне

Пластика кінчика носа часто доповнює інші види ринопластики – за наявності на носі горбинки або викривлення, надмірної довжини і ширини носа, але може бути самостійною операцією. Мета – досягнення ідеальних пропорцій носа та гармонійності обличчя.

Вартість:
від 15 000 грн
Тривалість:

Етапи ринопластики кінчика носа

Консультація пластичного хірурга. На попередній консультації лікар та пацієнт докладно обговорюють побажання. У когось роздвоєний, у когось круглий та м’ясистий, у когось гострий кінчик носа. Як виправити?

Лікар досліджує тканини носа, оцінює пропорції обличчя та носа та пояснює пацієнтові можливості та оптимальні варіанти ринопластики у кожному індивідуальному випадку. Прийшовши до узгодженої думки, починають планувати операцію.

Обстеження. Пацієнт проходить попереднє стандартне передопераційне обстеження (аналізи крові на гепатити В та С, ВІЛ, сифіліс, визначення групи крові та резус-фактора, ЕКГ, флюорографія та ін.).

Операція. Проводиться під загальним наркозом чи місцевою анестезією. Вибір методу знеболення залежить від багатьох факторів – обсягу планового втручання, загального стану організму, побажань пацієнта та ін.

Особливості проведення пластики кінчика носа у м Рівне

При відкритому доступі розріз проводиться по внутрішньому краю ніздрів та колумеллі – шкірній смужці внизу носа між ніздрями. Після загоєння сліди від операції практично непомітні. Відкритий доступ дає хірургу можливість візуально оцінити стан та обсяг м’яких тканин та хряща.

При закритому – розріз йде по внутрішньому краю ніздрів, тобто зовні шви взагалі відсутні.

Відшарувавши шкіру, з ювелірною точністю хірург проводить висічення надлишків м’яких тканин та хряща, буквально перекроює їх, з’єднує їх по-новому, накладаючи шви, корегуючи форму. При необхідності додавання обсягу використовує хрящовий біотрансплантат.

Поширені запитання
Скільки коштує повторна операція зі звуження кінчика носа?

Залежить від окремого випадку, ціну встанослює лікар, адже окрім оперативного втручання є ще й розіхдний матеріал, що використовується для проведення таких маніпуляцій.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0