Рівне Київ
Пластика кінчика носа
Розділ: Пластична хірургія
Пластика кінчика носа у м Рівне

Пластика кінчика носа у м Рівне

Пластика кінчика носа часто доповнює інші види ринопластики – за наявності на носі горбинки або викривлення, надмірної довжини і ширини носа, але може бути самостійною операцією. Мета – досягнення ідеальних пропорцій носа та гармонійності обличчя.

Вартість:
від 8 000 грн
Тривалість:

Етапи ринопластики кінчика носа

Консультація пластичного хірурга. На попередній консультації лікар та пацієнт докладно обговорюють побажання. У когось роздвоєний, у когось круглий та м’ясистий, у когось гострий кінчик носа. Як виправити?

Лікар досліджує тканини носа, оцінює пропорції обличчя та носа та пояснює пацієнтові можливості та оптимальні варіанти ринопластики у кожному індивідуальному випадку. Прийшовши до узгодженої думки, починають планувати операцію.

Обстеження. Пацієнт проходить попереднє стандартне передопераційне обстеження (аналізи крові на гепатити В та С, ВІЛ, сифіліс, визначення групи крові та резус-фактора, ЕКГ, флюорографія та ін.).

Операція. Проводиться під загальним наркозом чи місцевою анестезією. Вибір методу знеболення залежить від багатьох факторів – обсягу планового втручання, загального стану організму, побажань пацієнта та ін.

Особливості проведення пластики кінчика носа у м Рівне

При відкритому доступі розріз проводиться по внутрішньому краю ніздрів та колумеллі – шкірній смужці внизу носа між ніздрями. Після загоєння сліди від операції практично непомітні. Відкритий доступ дає хірургу можливість візуально оцінити стан та обсяг м’яких тканин та хряща.

При закритому – розріз йде по внутрішньому краю ніздрів, тобто зовні шви взагалі відсутні.

Відшарувавши шкіру, з ювелірною точністю хірург проводить висічення надлишків м’яких тканин та хряща, буквально перекроює їх, з’єднує їх по-новому, накладаючи шви, корегуючи форму. При необхідності додавання обсягу використовує хрящовий біотрансплантат.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0