Рівне Київ
Лікування трофічних виразок
Розділ: Пластична хірургія
Лікування трофічних виразок у м Рівне

Лікування трофічних виразок у м Рівне

Трофічна виразка – не самостійна хвороба, а наслідок варикозу, тому пластична хірургія в Рівному допоможе тільки в тому випадку, якщо одночасно лікувати причину появи ран, що довго не гояться.

Вартість:
від 10000 грн
Тривалість:

При прогресуванні варикозу через венозну недостатність на ногах можуть утворитися відкриті рани, що не гояться, – трофічні виразки. Навіть якщо вилікувати причину появи, ці виразки далеко не завжди гояться самостійно. На щастя, сучасна хірургія може повністю усунути ці дефекти. У медичному центрі Alpha Cell проводиться пластика трофічних виразок поряд з іншими методами лікування.

Переваги пластики трофічних виразок

Чому пластичні хірурги часто вважають за краще призначати пластику виразок, а не лікувати їх консервативно? Ця операція має ряд переваг над традиційним лікуванням:

  • 100% ефективність
  • Профілактика зараження крові, кровотечі, незворотних змін тканин та інших ускладнень
  • Швидка реабілітація, гарна переносимість
  • Відмінний косметичний ефект

Як проводиться пластика виразок у м Рівне?

Хірург вибирає оптимальний спосіб пластики трофічної виразки залежно від її стану та здоров’я пацієнта. Як правило, операція проводиться під місцевим знеболенням.

Рана очищається від нежиттєздатних тканин, закривається найтоншим шкірним клаптем, який пересаджують з іншої області тіла (зазвичай з поверхні стегна, при цьому клапоть настільки тонкий – 0,3 мм, що ця область швидко гоїться без грубих шрамів). Навіть великі трофічні виразки можна закрити невеликим клаптем – виконується перфорація.

Реабілітація після пластики трофічних виразок у Рівному

Після проведення операції площу рани закривають пов’язкою та накладають компресійний бандаж, який потрібно носити кілька днів. Болі зазвичай проходять або стають значно меншими вже в той же день. Перші кілька днів необхідно уникати фізичних навантажень і дотримуватися постільного режиму.

Шматок шкіри повністю приживається через 2-3 тижні – це залежить від особливостей організму та складності пластики. Також приблизно за цей час гоїться і та ділянка, з якої взято шкіру.

Приблизно через 1 місяць рана повністю гоїться і пацієнт повертається до звичного способу життя.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0