Рівне Київ
Заміна імплантів
Розділ: Пластична хірургія
Заміна імплантів молочних залоз у м Рівне

Заміна імплантів молочних залоз у м Рівне

“Чому необхідно замінити грудні імпланти?” – питання, яке турбує тих, хто зробив пластичну операцію на грудях або ж планує зробити. Відповідь на нього дуже проста. Існує ряд потенційних сценаріїв у пластичній хірургії, які можуть призвести до необхідності заміни грудних імплантатів або, в деяких випадках, видалення грудних імплантатів.

Вартість:
від 40 000 грн
Тривалість:

Які є причини для заміни імплантів?

Поширені причини заміни грудного імпланта:

 • Розрив грудного імпланта;
 • Зміщення імпланта;
 • Несправність імпланта; 
 • Капсульна контрактура;
 • Попередня хірургічна помилка;
 • Зміна способу життя;
 • Захворювання, пов’язане з грудними імплантами. 

Як відбувається заміна імплантів у м Рівне? 

Залежно від ситуації, яка спонукає до заміни грудного імпланта, а також певних особистих факторів, центр регенеративної медицини Alpha Cell рекомендує відповідні медичні послуги, що передбачають курс дій. Для деяких пацієнтів заміна грудних імплантатів є ефективним способом зберегти зовнішній вигляд, до якого вони звикли. Інші жінки можуть замінити свої імплантати на інший розмір або тип, наприклад, перейти від фізіологічного розчину до силіконового гелю або зменшити розмір грудей. Нарешті, є деякі умови, які можуть зробити видалення грудного імпланта більш підходящим варіантом, ніж заміну. Наприклад, жінки, які відчувають симптоми захворювання, пов’язаного з грудними імплантатами, часто вибирають видалення грудних імплантатів, оскільки заміна імплантату може призвести до повторного виникнення симптомів.

Всі вищезгадані послуги Ви можете отримати у нашому медичному центрі, де працює пластичний хірург з великим практичним досвідом роботи, з сучасним підходом у естетичній косметології. Після консультації пластичного хірурга Ви отримаєте всі відповіді на питання, що турбують Вас або, можливо, Ваших рідних.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0