Рівне Київ
Вторинна мастопексія
Розділ: Пластична хірургія
Вторинна мастопексія у м Рівне

Вторинна мастопексія в м Рівне

Мастопексія – це медична послуга в Рівному, яка вимагає, перш за все, підтяжку шкіри та зміщення молочної залози з жировою клітковиною вгору. Іноді може знадобитися невелике зменшення внутрішніх тканин, а в інших випадках для відновлення втраченої ваги грудей потрібне використання силіконового імпланта. Результат лікування частково можна порівняти з ефектом правильно підібраного бюстгальтера для підтяжки грудей.

Вартість:
від 40 000 грн
Тривалість:

Які є показання до проведення мастопексії? 

Найпоширенішою причиною, чому пацієнти вирішують пройти процедуру, є значне розтягнення шкіри з одночасною втратою об’єму грудей, особливо у верхніх квадрантах. Мастопексія відновлює правильну форму грудей, після процедури груди стають пружними, повнішими і виглядають молодше.

Мастопексію можна проводити одночасно з імплантацією силіконового імпланта у разі значної втрати обсягу грудей або просто з метою збільшення грудей. У окремих випадках і з меншою втратою об’єму грудей або асиметрією може бути виконана однолінзова пересадка власної жирової тканини. Слід враховувати той факт, що з часом молочна залоза може знову розтягнутися і вимагати вторинної хірургічної корекції.

Передопераційна підготовка до вторинної мастопексії у м Рівне

Передопераційне планування має важливе значення для успішного результату вторинної мастопексії. Хірургічний підхід центру регенеративної медицини Alpha Cell ґрунтується на розмірах грудей пацієнта, контурі грудної стінки, щільності підшкірно-жирової клітковини та тканини молочної залози, птозі сосків або паренхіми, якості шкіри, судинності сосків та бажаному розмірі грудей. Мета полягає в тому, щоб створити естетично привабливий контур грудей з правильно розташованим комплексом сосків і ареоли, повнотою верхнього полюса, підтягнутою оболонкою шкіри, симетрією та збільшенням обсягу за допомогою грудних імплантатів. Пластичний хірург на консультації розглядає можливість проведення процедури, зважуючи всі “за” і “проти”.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0