Рівне Київ
Підтяжка нижніх ⅔ обличчя
Розділ: Пластична хірургія
Підтяжка нижніх 2/3 обличчя у м Рівне

Підтяжка нижніх ⅔ обличчя у м Рівне

Підтяжка 2/3 обличчя (фейсліфтинг) – це досить складна пластична операція, основною метою якої є омолодження обличчя, усунення вікових змін. Можна сказати, що це кругова підтяжка обличчя, крім зони чола, вона залишається незачепленою внаслідок цієї операції.

Вартість:
від 45000 грн
Тривалість:

Які методи фейсліфтингу використовують пластичні хірурги? 

Існує кілька варіантів виконання фейсліфтингу.

  1. Ритидектомія

В цьому випадку відшаровується шкіра, надлишок тканин висікається і шкіра знову зашивається косметичними швами.

  1. Ритидектомія + плікація м’язів

У цьому випадку, крім висічення надлишку шкіри, проводиться фіксація глибоких шарів спеціальними швами.

  1. Ритидектомія + SMAS підтяжка

Це радикальніший, ефективніший і довгостроковий спосіб омолодження обличчя. В даному випадку, крім надлишків шкіри проводиться відшарування глибокого м’язово-апоневротичного шару. Після відшарування цей комплекс тканин з натягом підшивається на нове місце. Саме підтяжка м’язово-апоневротичного шару може створити ефект повноцінної підтяжки та омолодження.

Практично завжди використовується SMAS-подтяжка, оскільки цей спосіб вважається ефективнішим.

Техніка операції підтяжки обличчя в м Рівне 

Операція фейсліфтингу проводиться в нашому медичному центрі Alpha Cell тільки із загальною анестезією. Тривалість операції приблизно від 3 до 4 годин, проте якщо фейсліфтинг доповнюється корекцією верхніх або нижніх повік, час операції трохи розтягується.

Шкірний розріз виконується від зони росту волосся у скроневій ділянці до завушної області. Незважаючи на те, що розріз шкіри досить довгий, він виконується у таких зонах, де його не буде видно у майбутньому. Після операції у ранах встановлюється дренаж, який знімається на 1-2 добу після операції. 

Дуже часто підтяжку обличчя доповнюють операціями верхньої блефаропластики, нижньої блефаропластики, ліпофілінгу або підтяжкою середньої зони обличчя. І тут виходить комплексна підтяжка обличчя. Незважаючи на те, що терміни реабілітації можливо трохи подовжуються, ефект виходить набагато кращим. 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0