Рівне Київ
Контурна пластика губ
Розділ: Косметологія
Контурна пластика губ у м Рівне

Контурна пластика губ у м Рівне

Закони привабливості обличчя – принципи золотої пропорції, відкриті великими художниками століття тому. Губи, як один з основних акцентів на обличчі, можуть бути його окрасою або справжньою проблемою. Занадто тонкі, несиметричні, з опущеними куточками або просто «опалими» з віком.

Вартість:
від 4000 грн
Тривалість:
від 30 хв

Ось чому косметологія в цілому і контурна пластика губ у Рівному зокрема – зовсім не забаганка для розбещених дам, а ціла наука, що допомагає компенсувати недоліки, допущені природою.

Процедура корекції контуру та об’єму губ виконується в Alpha Cell лікарями високого класу з використанням зареєстрованих препаратів.

Результати контурної пластики губ у м Рівне

Як відбувається збільшення губ?

Корекція губ – процедура, що ґрунтується на введенні в тканини філерів. Простіше кажучи, в слизову оболонку губ вводиться особливий гіалуроновий гель, який виступає в ролі «наповнювача». У молодому віці це дає ефект збільшення губ або зміни їх форми, а в зрілі роки ще й допомагає позбутися зморшок над верхньою губою, підняти куточки рота, позбудеться сумного виразу обличчя.

Після консультації лікар визначає галузі корекції, дезінфікує шкіру. Перед маніпуляцією косметолог показує пацієнтові препарат у одноразовому шприці, щоб підтвердити, що вводиться безпечний медичний ліцензійний засіб. З метою мінімізації дискомфорту під час процедури використовуються препарати, що анестезують – знеболювальні зовнішні мазі. Багато сучасних філерів вже містять у своєму складі анестетики, тому додаткове знеболювання не потрібно. Під час процедури в ділянку губ робляться мікроуколи, щоб досягти бажаної форми та об’єму. Філери з гіалуроновою кислотою самостійно розсмоктуються в тканинах після певного періоду.

Показання та протипокази до пластики у м Рівне 

До корекції губ вдаються у таких випадках:

 • губи від природи надзвичайно тонкі, 
 • верхня та нижня губа значно відрізняються одна від одної за об’ємом,
 • спостерігається вроджена або набута асиметрія, наприклад після травми, 
 • проявилися вікові зміни, 
 • бажання зробити губи більш об’ємними, чуттєвими, виразними.

Одним словом, за допомогою ін’єкцій спеціальних препаратів косметологам вдається привести нижню частину обличчя в ідеальний або близький до нього стан. Ця послуга користується великою популярністю не лише серед жінок.

Протипокази до контурної пластики губ:

 • алергічна реакція на компоненти препарату;
 • загальні та хронічні захворювання у гострій стадії;
 • онкологія;
 • вагітність та період грудного вигодовування;
 • травми, запалення в ділянці передбачуваної маніпуляції;
 • психічні захворювання.
Поширені запитання
Скільки днів гояться губи після контурної пластики?

В середньому 5-10 днів. Остаточно оцінювати результат рекомендовано за 2 тижні. Коли пройде відновлювальний період, губи стануть зволоженими та привабливими, при цьому збережуть свою природну рухливість та чутливість.

Як довго не можна цілуватись після збільшення губ?

Легкі дотики губ не заборонені. Але якщо поцілунки дуже активні та пристрасні, то від них доведеться відмовитись на 5-7 днів.

Як підготуватися до контурної пластики губ?

Процедура контурної пластики губ практично не вимагає підготовки:
За добу до пластики слід утриматись від інтенсивних фізичних навантажень.
За 24 години до процедури важливо не вживати алкогольних напоїв.

Як часто потрібно робити корекцію губ?

У середньому за повторною процедурою звертаються за 10-12 місяців. Досить часто потрібна додаткова корекція губ через 2-4 тижні після першої процедури. Це пов’язано з наявною асиметрією, яку за одну процедуру виправити важко. А іноді за один сеанс неможливо досягти необхідного об’єму.

Які негативні наслідки можуть бути після аугментації губ?

Після процедури контурної пластики губ у перші години можливе почервоніння та невелика набряклість. Цей процес є природним та з часом проходить. У першу добу можуть бути помітними сліди від уколів.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0