Рівне Київ
Ботулінотерапія full face
Розділ: Косметологія
Ботулінотерапія full face обличчя у м Рівне

Ботулінотерапія обличчя (full face) у м Рівне

Ботулінотерапія – ефективна косметологічна методика для боротьби з мімічними зморшками. Процедура полягає у введенні під шкіру препаратів на основі ботулінічного токсину, які точково впливають на утворення мімічних зморшок. Речовини, потрапляючи в тканини, розслаблюють м’язові волокна, знижуючи їхню активність і запобігаючи їх новому утворенню.

Вартість:
від 7000 грн
Тривалість:
від 30 хв

Процедура full face – комплексний підхід для досягнення рівномірного та повноцінного омолодження обличчя. Методика дозволяє отримати максимально природний та гармонійний результат. Ботулінотерапія в косметології використовується для боротьби зі зморшками в зонах обличчя, які найбільше беруть участь у вираженні емоцій.

Особливості процедури full face у м Рівне?

При комплексному омолодженні методом full face опрацьовуються всі рухомі зони обличчя з метою найповнішого усунення наявних зморшок та профілактики утворення нових. Косметологічна методика full face спрямована на корекцію та загальне омолодження з формуванням контуру, відновленням об’єму, підвищенням гідратації та розгладжуванням мімічних складок між бровами, носогубних складок, зморшок на лобі та інших нерівностей.

Як відбувається сеанс ботоксу у м Alpha Cell? 

Перед тим, як провести процедуру, лікар проводить діагностику та консультацію, розробляє індивідуальну програму, з якої складається ціна на ботулінотерапію. Фахівець докладно пояснює принцип дії препарату, вибирає тип препарату, оцінюючи стан шкірного покриву, вік та проблеми. Також виявляє можливі протипокази: захворювання чи прийом ліків, несумісних із компонентами сироватки. 

Попередньо косметолог проводить антисептичну обробку ділянки, обраної для ін’єкцій, застосовує знеболювальні. Потім за допомогою тонких голок під шкіру вводить ботулінічний токсин для розслаблення м’язів. У деяких випадках оброблена ділянка охолоджується, щоб запобігти набрякам на місцях уколів.

Результати ботулінотерапії у м Рівне

Як довго зберігається ефект від ботулінотерапії? 

Видимий ефект спостерігається вже через 2-3 дні після процедури та поступово посилюється. Через 14 днів проявляється максимальний результат, який зберігається від 4 до 6 місяців. Щойно вплив токсину ослабне, сеанс омолодження можна повторити. При цьому дозування знижується, а результат зберігається довше. Регулярне використання терапії протягом кількох років дає стабільний результат. М’язи обличчя набагато менше напружуються, не даючи шансу з’явитися новим мімічним зморшкам.

Поширені запитання
Чи існують вікові обмеження?

Застосування ботулотоксину можна з 18 років, але верхню межу обмеження визначити складно, все залежить від індивідуальних особливостей організму.

Наскільки болісна процедура?

Ін’єкції виконуються найтоншими голками, ботокс діє моментально, тому неприємні відчуття зведені до мінімуму. Якщо шкіра пацієнта чутлива або боїться уколів, наноситься анестетик. Щоб не виникло ускладнень, протягом перших 7 днів після сеансу варто відмовитись від прийняття сонячних ванн, не відвідувати сауну та басейн. Шкіру не можна розпарювати, терти, тиснути, наносити маски. Перші кілька годин після сеансу не приймати горизонтальне положення.

Як швидко та як довго працюють ін'єкції ботоксу?

Первинний результат пацієнти відзначають через 3–4 дні, але остаточний вигляд формується протягом двох тижнів. Тривалість ефекту від дії ботоксом зберігається від 6 до 10 місяців.

Як часто потрібно робити?

Ботокс зберігається у тканинах від 6 до 8 місяців, повторний курс можна проводити вже через 9 місяців. Так, організм не звикне до препарату.

Із чим можна поєднувати ботулінотерапію?

Методика добре поєднується з філерами на основі гіалуронової кислоти. Їх також використовують для корекції візуальних дефектів.

Чи можна робити ін'єкції під час вагітності?

Ні, під час вагітності та лактації процедуру заборонено.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0