Рівне Київ
Ліпосакція підборіддя
Розділ: Пластична хірургія
Ліпосакція підборіддя у м Рівне

Ліпосакція підборіддя у м Рівне

Нині, щоб стати успішним, потрібно як мінімум бути привабливим та стежити за собою. Тому багато людей звертаються до клінік, у профільну діяльність яких входить ліпосакція обличчя, з питаннями: як прибрати подвійне підборіддя, позбутися жиру на щоках, в області повік і шиї, а також, від надмірної втрати тургору шкіри.

Вартість:
від 5500 грн
Тривалість:
від 1 год

Як прибрати подвійне підборіддя?

До поширених проблем жінок і чоловіків належить друге підборіддя, яке з’являється навіть у молодих людей. Визначається це станом шкіри та віком пацієнтів. Молодим пацієнтам без зайвої шкіри достатньо зробити ліпосакцію підборіддя. 

Ще один варіант вирішення проблеми, що підходить для всіх вікових груп, це ментопластика – встановлення підборіддя імпланта. Ця проста пластична операція у Рівному дає прекрасний естетичний ефект, змінюючи і роблячи обличчя привабливим. Особливо це стосується пацієнтів із анатомічно скошеним підборіддям.

Особливості ліпосакції підборіддя у Alpha Cell

Ліпосакція підборіддя проводиться під місцевим знеболенням приблизно протягом півгодини. Перед процедурою хірург відзначає зони маніпуляції. В область підборіддя вводять анестетик та міні-канюлю через прокол не більше 3 мм, потім делікатно евакуюють зайву жирову тканину. Наприкінці маніпуляції накладаються шви, які знімають на 3-й день.

Ліпосакція підборіддя є безболісною та безпечною маніпуляцією, через тиждень усі обмеження знімаються та пацієнт повертається до звичного життя.

Поширені запитання
Скільки коштує ліпосакція підборіддя та який період реабілітації?

Реабілітація в клініці «Alpha Cell» має на увазі комплекс процедур, спрямованих на зменшення гематом та набряків. Протягом декількох місяців після операції результат поліпшуватиметься, що пов’язано з процесами руйнування жиру і підтяжкою шкіри, що продовжуються.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0