Рівне Київ
“Т” – подібна пластика молочних залоз
Розділ: Пластична хірургія
“Т” - подібна пластика молочних залоз у м Рівне

“Т” - подібна пластика молочних залоз у м Рівне

Якірна підтяжка грудей (мастопексія) – пластична операція, за допомогою якої можна покращити форму та висоту грудних залоз. Вона може повернути грудям колишню привабливість, а жінці – впевненість у собі. Якірна, або “Т”- подібна підтяжка грудей дозволяє усунути навіть виражене опущення грудей (птоз 3-го ступеня), яке поєднується з надлишком шкіри.

Вартість:
від 40000 грн
Тривалість:

Причинами обвисання грудей можуть стати такі стани:

 • грудне годування. Після вагітності та припинення лактації настає зворотний розвиток залозистої тканини грудей. Воно призводить до зміни форми, асиметрії, опущення грудних залоз;
 • вікові зміни. Обвисання грудей виникає під впливом зниження тонусу шкіри, розтягнення зв’язок та погіршення здатності тканин до відновлення. Віковий птоз може спостерігатися навіть у жінок із невеликими грудьми;
 • різке зниження маси тіла. Зниження ваги на 10 кг і більше, особливо настає за відносно короткий час, призводить до того, що шкіра не встигає скорочуватися. Внаслідок цього і розвивається птоз.

Особливості якірної підтяжки

Якірна підтяжка дозволяє досягти більш вираженого ефекту незалежно від віку та комплектації пацієнтки. Найчастіше якірна підтяжка у пластичній хірургії Рівного проводиться з імплантацією, оскільки це відмінний спосіб швидко відновити форму або уникнути висічення зайвої тканини. Під час операції пластичний хірург не тільки встановлює ендопротез та підтягує шкіру, але також проводить естетичне коригування соска та ареоли. В результаті пацієнтка отримує груди красивої та природної форми.

Перевагами цієї методики є:

 • усунення провисання будь-якого ступеня;
 • зміна форми та контуру грудей;
 • висічення зайвої тканини;
 • можливість досягти бажаного обсягу при використанні імплантації.

Проте треба розуміти, що якірна підтяжка, як і інша операція серед медичних послуг клініки, потребує реабілітації та неухильного дотримання лікарських рекомендацій.

Реабілітація після “Т”- подібної  підтяжки у м Рівне 

Реабілітаційний період починається відразу після завершення операції з підтяжки. На пацієнтку надягається заздалегідь підібрана для неї компресійна білизна. Вона фіксує груди і чинить необхідний тиск для правильного загоєння та формування. Призначається 4 медичні огляди пластичного хірурга, перший – через тиждень після операції. До звичного способу життя можна повертатися через 3-4 дні після “Т”- подібної підтяжки грудей. Повне відновлення триває кілька тижнів (точні терміни назве лікар на підставі індивідуальних особливостей ситуації).

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0