Рівне Київ
Пластика верхніх повік
Розділ: Пластична хірургія
Пластика верхніх повік у Рівному

Блефаропластика верхніх повік у Рівному

Блефаропластика верхніх повік  – найпоширеніша естетична операція, покликана повернути пацієнтові молодість, зробити погляд більш відкритим, виразним. Втрачаючи еластичність швидше, ніж шкіра на інших ділянках обличчя, шкіра повік утворює нависання, з’являються зморшки, погляд стає «важким», візуально додаючи кілька років до віку. Пластична операція у Рівному допоможе повернути час назад і зробити обличчя пацієнта молодшим.

Вартість:
від 15000 грн
Тривалість:

Як проводиться пластика верхніх повік у Рівному?

Під час візиту до клініки Alpha Cell та первинної консультації лікар визначає причину естетичного дефекту. Якщо нею стала виключно провисаюча шкіра, то блефаропластика верхньої повіки проводиться малоінвазивним способом – шляхом зовнішнього розрізу в складці повіки та видалення зайвої шкіри. Після загоєння тонкий рубець природним чином виявляється у складці і непомітний оточуючим.

У складніших випадках, коли нависання викликане опущенням брів чи наявністю жирових гриж, лікар може рекомендувати поєднання кількох процедур під час одного хірургічного втручання: підтяжки брів, нижня блефаропластика та інших.

Результати операції 

Блефаропластика також допомагає впоратися з вродженим та набутим птозом повік. У ході операції лікар вкорочує м’яз, що відповідає за піднесення століття, або ж апоневроз цього м’яза, якщо він був розтягнутий.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0