Рівне Київ
Вторинна ринопластика
Розділ: Пластична хірургія
Вторинна ринопластика у Рівному

Вторинна ринопластика в Рівному

Однією з найбільш потрібних операцій була і є ринопластика. Операція практично не має вікових обмежень та покликана вирішувати естетичні та функціональні дефекти в ділянці носа. На жаль, великий відсоток проведених корекцій носа – це повторні операції. Що стає причиною повторних звернень до пластичного хірурга? Розберемося далі.

Вартість:
від 40000 грн
Тривалість:

Показання до повторної ринопластики 

 • Незадоволення пацієнта результатом ринопластики;
 • Ускладнення (перфорація носової перегородки, асиметрія, порушення дихання через ніс, просідання спинки носа та ін.).

Повторна ринопластика найчастіше проводиться через незадоволеність пацієнта отриманим результатом. Помилка хірурга, недотримання правил реабілітації та індивідуальні особливості відновлення – це може призвести до необхідності вторинної пластики носа.

Іноді ускладнення при ринопластиці мають тимчасовий характер, коли у пацієнта просто не вистачає терпіння дочекатися прояву остаточного результату. Іноді ускладнення очевидні, тобто результат об’єктивно незадовільний. Тому, незважаючи на поширеність пластики носа, повторна ринопластика – не рідкість. Часто після раніше проведеної корекції потрібна повторна ринопластика кінчика носа та спинки носа.

Протипоказання до повторної пластики носа 

Протипоказання до повторної пластики носа нічим не відрізняються від обмежень до первинної ринопластики:

 • Інфекційні та запальні захворювання у гострій фазі;
 • Декомпенсований цукровий діабет;
 • Порушення згортання крові;
 • Онкологія;
 • Вагітність, період лактації.

Іноді проведення вторинної ринопластики неможливе, якщо раніше було видалено надмірний обсяг тканин носа, сталася атрофія. Такі «складні носи» рідкісні, і здебільшого можна відновити тканини з використанням імплантів або аутотрасплантатів.

Корекція носа у Рівному

Іноді повторна пластика носа проводиться свідомо, заплановано. Наприклад, якщо пацієнт має «складний» ніс і необхідно провести великий обсяг оперативного втручання. Тоді ринопластика проходить у 2 етапи, причому між ними великий проміжок часу, який потрібний на відновлення носових структур.

Також важливо не плутати повторну ринопластику та корекцію первинної пластики носа. Корекція – це часто амбулаторне «доопрацювання» носа. Під час неї виправляються незначні недоліки, ніс доводиться до досконалості тим самим хірургом.

Реабілітація після операції 

Правила відновлювального періоду після повторної пластики носа не відрізняються від відновлення первинної ринопластики. Іноді реабілітація після повторної операції протікає довше та складніше.

Відновлювальний комплекс заходів в умовах медичного центру Alpha Cell (фізіотерапія) допоможе прискорити та полегшити процес реабілітації. У нашій клініці хірурги мають великий досвід у проведенні повторних та реконструктивних операцій в області носа та із задоволенням проконсультують Вас.

Поширені запитання
Чи проводиться в Рівному операція після невдалої ринопластики?

Так, але спершу має бути огляд у пластичного хірурга.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0