Рівне Київ
Мініабдомінопластика
Розділ: Пластична хірургія
Мініабдомінопластика у м Рівне

Мініабдомінопластика у м Рівне

Мініабдомінопластика (або обмежена пластика живота) є спрощеним варіантом та гарною альтернативою традиційній абдомінопластиці. Вона застосовується у випадках, коли м’які тканини розташовані вище пупка, знаходяться в хорошому стані та всі “проблеми”, у тому числі надлишки шкіри та підшкірно-жирової клітковини зосереджені в ділянці нижче пупка.

Вартість:
від 30000 грн
Тривалість:

Деякі фахівці також зазначають, що мініабдомінопластика – це альтернатива ліпосакції живота, яка у певних ситуаціях може не давати бажаного ефекту, а проводити велику класичну абдомінопластику недоцільно.

Як проводиться пластика живота у м Рівне?

При мініабдомінопластиці (малій абдомінопластиці) висічення надлишків тканин в області передньої черевної стінки відбувається без переміщення пупка. Цей вид естетичної операції передбачає порівняно невелике хірургічне втручання в організм. Тому до її переваг входить: невелика травматизація тканин, непомітний маленький рубець і, відповідно короткий та легкий реабілітаційний період.

Які показання до абдомінопластики?

 • Розтягнення м’язів передньої черевної стінки (діастаз м’язового апоневрозу області живота);
 • Надлишки шкіри та жирової тканини в області, що нижче пупка;
 • Велика кількість розтяжок у нижній частині живота;
 • В’ялість тканин у нижній зоні живота;
 • Бажання покращити вид передньої черевної стінки, нижньої його частини, без застосування великого оперативного втручання.

Як уже згадувалося, мініабдомінопластика дуже хороша і ефективна,  коли немає необхідності в досить травматичній операції повної абдомінопластики, однак є деяка слабкість м’язів, розтягнутість, надлишки шкіри та жирової тканини живота (наприклад, після пологів, схуднення) та відновити бажаний вигляд живота за допомогою дієт та спорту не виходить. Чи підійде мініабдомінопластика можна дізнатися на початковому прийомі, де пластичний хірург визначає спосіб корекції. У цьому обов’язково враховуються побажання пацієнта.

Поширені запитання
Як прибрати жир із живота методом ліпосакції, можливі альтернативи?

Альтернативою може бути мініабдомінопластика, проте кожна індивідуальна ситуація потребує окремого підходу. На консультації лікар після огляду запропонує варіанти, що будуть актуальні у конкретному випадку.

Які засоби корекції живота після народження дитини ви можете запропонувати?

Медичний центр Alpha Cell у м Рівне пропонує абдомінопластику у поєднанні з ліпосакціє, проте все індивідуально. Є багато протипоказів до таких операцій, перед вибором необхідно відвідати консультацію пластичного хірурга.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0