Рівне Київ
Видалення поліакриламідного гелю
Розділ: Пластична хірургія
Видалення поліакриламідного гелю у м Рівне

Видалення поліакриламідного гелю у м Рівне

Людство завжди прагнуло малоінвазивних методик – у принципі, це прогресивно і правильно. Але не завжди ці нові методики є справді позитивними та ефективними. І на початку 90-х років було розроблено кілька видів гелю, що включало поліакриламідний гель, який став широко вводитися в різні частини тіла – у груди, в гомілки, сідниці, статевий член, носогубні складки. Практично всю об’ємну контурну пластику робили за допомогою цих гелів – тобто його вводили фактично в будь-яку точку.

Вартість:
від 9000 грн
Тривалість:

Особливо популярним було введення гелю в тканини молочної залози з метою збільшення грудей. “Прийшла – зробила “укольчик” і пішла”. Це тривало досить довго, було проведено багато таких операцій, але з часом люди почали помічати його побічні ефекти. І ці побічні ефекти виявилися настільки жахливими, що й досі трапляються пацієнтки, які носять цей гель. Гель мігрує, змінює тканини – починаються запалення, пацієнтки відчувають біль та дискомфорт.

Чи небезпечний поліакриламідний гель? 

У складі поліакриламідного гелю не міститься речовин, які провокують розвиток інфекцій. Інфекції пов’язані, скоріше з методикою введення. Але його агресія та зміна тканин – ось це набагато гірший процес. Його міграція теж є вкрай неприємним процесом.

Тому центр регенеративної медицини Alpha Cell разом із пластичним хірургом центру закликає всіх пацієнток, у кого цей гель все ще присутній в організмі (навіть якщо він не турбує), видалити його, тому що це «міна уповільненої дії» і колись гель дасть про себе знати. Будь-яке хронічне вогнище інфекції – каріозний зуб, тонзиліт – для всього цього гель є гарним живильним середовищем, яке може інфікуватися.

Яка реабілітація та наскільки великі післяопераційні рубці залишаються?

Все це залежить від того, із якою проблемою звернулася пацієнтка. Якщо це запальний процес – то ставляться дренажі, триваліша антибіотикотерапія, фізіотерапія. Все це може тривати близько 2-х місяців. Якщо ж невеликий об’єм і немає запалення, тоді відновлювальний період триває не більше місяця.

Рубці теж залежать від того, що ми робитимемо. Якщо ми просто видаляємо гель, і якщо це маленький об’єм – це робиться через мікро-розрізи. Тільки паховий доступ у такому разі використовується рідко, адже для того, щоб з гарантією видалити весь гель потрібен відкритий доступ. Паховий доступ є ідеальним при первинному протезуванні, але не при видаленні гелю.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0