Рівне Київ
Пластика малих статевих губ
Розділ: Пластична хірургія
Пластика малих статевих губ у м Рівне

Лабіопластика (пластика малих статевих губ) у м. Рівне

Надмірно великі або маленькі статеві губи завдають жінці фізичних та психологічних незручностей. Операція на статевих губах дозволяє скорегувати зовнішній вигляд органів після пологів, травм, вікових чи вроджених змін.

Вартість:
від 15000 грн
Тривалість:

Хірургічна лабіопластика в м Рівне

У медичному центрі Alpha Cell найчастіше з використанням цього методу проводять операції зі зменшення статевих губ. Втручання на малих статевих губах виконується шляхом V-подібної або лінійної резекції. Лікар наносить розмітку і по ній здійснює усічення тканин. Потім хірург накладає шви, які за кілька днів після втручання розсмоктуються, не залишаючи рубців. Таким же чином виконується і пластика великих статевих губ щодо їх зменшення. Крім традиційних, наші лікарі використовують і сучасні методи інтимної пластики – радіохвильову хірургію. Її головні переваги – максимальна точність, стерильність та короткий відновлювальний період. Залежно від обсягу та методу оперативного втручання ми проводимо інтимну пластику у жінок під місцевою чи загальною анестезією.

Підготовка до лабіопластики

Оптимальним часом для операції на малих статевих губах вважається 7 днів на початок менструації. Попередньо пацієнтці необхідно отримати консультацію пластичного хірурга та здати аналізи крові, сечі, мазок на флору та статеві інфекції. У день операції варто утриматися від їжі.

Протипоказання до лабіопластики

Як і будь-яке оперативне втручання, лабіопластику в пластичній хірургії Рівного не проводять при венеричних та онкологічних захворюваннях, загостренні хронічних недуг, запальних процесах на статевих органах. Також ми не рекомендуємо інтимну пластику малих губ жінкам, які ще не народжували.

Результат оперативної інтимної пластики на статевих губах – корекція зовнішнього вигляду органів, позбавлення дискомфорту та можливість вести повноцінне сексуальне життя.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0