Рівне Київ
Ендопротезування підборіддя
Розділ: Пластична хірургія
Ендопротезування підборіддя у м Рівне

Ендопротезування підборіддя у м Рівне

Цей вид корекції застосовується у разі, коли дефекти підборіддя порушують природну анатомію обличчя. Ще стародавні греки залишили для нас його досконалі параметри – ширина ідеального підборіддя дорівнює ⅓ від показника вертикального перерізу лицьового черепа, а висота – від горизонтального перерізу нижньої частини обличчя. Тому головне завдання пластики підборіддя – зробити обличчя гармонійним!

Вартість:
від 15000 грн
Тривалість:

Пластика за допомогою імплантів або ментопластика допомагає збільшити невелике підборіддя або скоригувати його важку форму, відновити після аварій, травм, невдалих операцій або за непропорційності обличчя. Сучасна медицина надає сьогодні кілька видів імплантів анатомічної форми, що дозволяють досягти максимально естетичного та природного результату.

Щодо матеріалу імплантів, то багаторічні дослідження показали, що він не викликає з часом злоякісного росту тканин. Імпланти, що застосовуються в нашому медичному центрі Alpha Cell, зроблені на основі силікону і мають особливу структуру, що імітує щільність кісткової або хрящової тканини тієї ділянки, яка піддається протезуванню. 

Технологія операції на підборідді

Лікарі медичного центру Alpha Cell, виходячи з параметрів підборіддя пацієнта, вибирають місце проведення шкірного розрізу. Це може бути складка шкіри із зовнішнього боку підборіддя або з боку слизової оболонки нижньої губи. Тому консультація пластичного хірурга є досить важливою ланкою у процесі проведення такого типу хірургічного втручання. 

Не варто хвилюватися – згодом сліди від розрізу стануть практично непомітними. До того ж ментопластика може бути доповнена елементами ліпопластики, коли в підборіддя вводяться власні жирові клітини. Це дозволяє лікарям досягти досконалішого результату.

Особливості операції в клініці пластичної хірургії Alpha Cell

Операція з корекції форми підборіддя одна з найрідкісніших, тому її проведення варто довірити лише високопрофесійним фахівцям. Пластичні хірурги нашого медичного центру мають великий досвід у сфері пластичної хірургії Рівного та володіють всіма техніками, щоб зробити Ваше обличчя досконалим.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0