Рівне Київ

Множинні родимки: поради дерматолога у м Рівне

Розділ: Дерматологія
Множинні родимки: поради дерматолога у м Рівне

Родимки на тілі людини починають з’являтися з раннього віку. В основному родимки – це доброякісні новоутворення, які не несуть шкоди організму. Однак якщо з’явилося багато родимок на тілі (руках, ногах тощо), про що це говорить? І що з ними робити?

Чому з’являються родимки? 

Як правило, коли на тілі з’являється багато нових невусів, це говорить про якісь внутрішні або зовнішні зміни в організмі. Фахівці виділяють кілька основних причин появи великої кількості родимок на тілі:

Гормональний збій. У такі періоди як статеве дозрівання, вагітність та менопауза гормональний фон нестабільний, це може спричинити появу нових новоутворень на тілі.

Вплив ультрафіолету. Після тривалого перебування на сонці у організмі виробляється захисний пігмент. На шкірі це проявляється у вигляді нових утворень. Людям, які мають багато пігментних плям, важливо обмежити перебування на сонці та обов’язково записуватися на консультацію дерматолога.

Травма шкіри. Іноді родимки можуть з’являтися в місцях травм шкіри, це щось на зразок захисної реакції. Як правило, це поодинокі дрібні родимки. 

Спадковість. Якщо батьки мають велику кількість родимок на тілі, то швидше за все це передається і дітям.

Як видалити родимку у м Рівне? 

Сучасна медицина пропонує видалення новоутворень різноманітними методами: від кріодеструкції до лазерного видалення. У клініці Alpha Cell ми використовуємо безпечний та ефективний метод видалення – електрокоагуляцію. За допомогою такого методу можна прибрати навіть великі родимки, незалежно від їх локалізації.  Електрокоагулятор повністю видаляє новоутворення, при цьому не торкається інших ділянок шкіри. Після процедури на місці видалення утворюється скоринка, її не слід відривати, рекомендації щодо догляду за ділянкою видалення дерматолог надає на очній консультації.

Висновок простий, якщо у вас з’явилося багато нових родимок на тілі, насамперед зверніться до дерматолога, який перевірить новоутворення.

 

Опубліковано: 13.02.2023
Схожі послуги
0 / 0
Це вам може бути цікаво