Рівне Київ

Догляд за шкірою обличчя навесні

Взимку шкіра страждає від постійного перепаду температур, холодного і сухого повітря в приміщенні. Тому навесні догляд за обличчям повинен бути спрямований на:

1. Вибір правильної косметики для домашнього догляду. Денний крем: повинен відповідати Вашому типу шкіри для ефективного зволоження і захисту. Рекомендуємо використовувати денні креми, які вже включають в себе фактор захисту від сонця (SPF) – як правило від SPF 15 – до 50. Нічний крем: використовуйте зволожуючий нічний крем, який буде живити вашу шкіру і підтримувати її відновлення протягом ночі.

2. Здоровий сон та правильне харчування. Необхідно почати з нормалізації сну, який повинен тривати не менше 7 – 8 годин на добу. Здоровий сон допомагає організму відновитися від насиченого дня, знизити рівень гормонів стресу та покращити самопочуття, що позитивно вплине на стан вашого обличчя. Харчування повинне бути збалансованим та корисним, тому що це не тільки впливає на стан шкіри обличчя а на здоров’я та самопочуття організму в цілому

3. Усунення зневоднення. Для цього в першу чергу потрібно контролювати кількість води, яку ми п’ємо. Добова норма води від 1.5 – 2.0 л. Вода покращує обмінні процеси, стан шкіри, виводить з організму шлаки і токсини. Що сприяє збалансованому функціонуванню організму та його систем.

4. Вітаміни. Рекомендовано пити курсом полівітаміни, а також використовувати креми з такими важливими вітаміни, як А,С,Е. Ці потужні антиоксиданти допомогають оздоровити нашу шкіру та уповільнити старіння.

Навесні очищати шкіру потрібно особливо ретельно.

Радимо в цей час пройти кілька процедур пілінгу, щоб оновити та омолодити верхній шар епідермісу.

Пілінг дбайливо очищує шкіру, омолоджує, насичує її вологою і киснем, запускає внутрішні процеси оновлення, активно бореться з пігментацією та слідами постакне. До того ж пілінг покращить тонус та еластичність шкіри, розгладить поверхневі зморшки – створюючи ліфтинг-ефект!

При замовленні курсу «Пілінг обличчя» ( від 5 процедур ) діє знижка – 10%.

Опубліковано: 09.04.2021