Рівне Київ

Догляд за шкірою у воєнний час

Розділи: Дерматологія, Косметологія
Як доглядати за шкірою у воєнний час? 

У такий нелегкий час важливо піклуватися про своє здоров’я, ментальне та фізичне. Ми підібрали для вас основні поради від дерматолога стосовно догляду за шкірою у воєнний час, час перебування в бомбосховищах та укриттях.

“На жаль, під впливом подій, що відбуваються навколо нас, ми зовсім забуваємо про догляд за шкірою і як результат наша шкіра реагує на це моментально” – розповідає дерматолог медичного центру Alpha Cell Галич Тетяна Ігорівна.

Серед усіх захворювань шкіри поширеними під час війни є: 

  • контактний дерматит;
  • попрілості;
  • остіофолікуліт.

Як відрізнити між собою захворювання шкіри? 

Контактний дерматит має вигляд почервонінь та набряку на шкірі, характеризується появою прозорих пухирців та везикул, зазвичай супроводжується сильним свербінням. Контактний дерматит є результатом впливу різноманітних алергенів на шкіру, починаючи від синтетичного одягу до впливу хімічних речовин. Висип схильний до швидкого поширення. 

Попрілості спостерігаються у вигляді почервоніння шкіри в природних складках, характерна висока вологість запальної ділянки, свербіж, печіння та тріщини на поверхні шкіри. Основним провокатором запалення є піт, також сприяють розвитку попрілості носіння надто тісного одягу з грубих матеріалів. До чинників захворювання належить надмірне потовиділення, особливо у стресових ситуаціях, недотримання правил гігієни.

Остіофолікуліт найчастіше проявляється на шкірі обличчя, голови, грудей, спини  і волосяних частинах тіла, зокрема. Характеризується наявністю пустул, що оточені запаленим віночком рожево-червоного кольору та по центрі простромлені волосиною.  

Основною причиною є травматизація шкіри в даній ділянці та приєднання до запального процесу стафілококу. 

Як доглядати за шкірою у воєнний час? 

Звісно, що мова не може йти про всі етапи догляду за шкірою в такий час, ми не з особистих причин забуваємо про очищення, тонізацію та зволоження шкіри. Найважливішим фактором, що може застерегти вас від виникнення даних захворювань – це систематичний гігієнічний догляд за шкірою. 

Якщо все ж ви помітили в себе ознаки даних захворювань, для попередження переходу захворювання у хронічну форму, дерматолог рекомендує звертатися за допомогою до компетентного лікаря!

Опубліковано: 30.03.2022
Схожі послуги
0 / 0