Рівне Київ

Уся правда про фібробласти: клітини шкіри, що омолоджують!

Розділи: Омолодження, Клітинні технології

Фібробласти — ключові клітини шкіри, основною функцією яких є продукція різних чинників регенерації і синтез колагену, еластину, глікопротеїнів. Саме від активності роботи фібробластів залежать якість нашої шкіри, її здоров’я і зовнішній вигляд і також здатність до загоєння.

Де вони беруться і куди зникають?

Клітини мезенхіми скупчуються і потім діляться стовбурові клітини крові, фібробласти перетворюється у фіброцити, остеобласти у остеоцити, одонтобласти, хондробласти перетворюються в хондроцити, адипоцити, макрофаги тощо. Тобто мезенхімальні клітини є поліпотентними. Основновою дермального шару шкіри є фібробласти.

Згідно з дослідженнями J.Varani (2006), у літніх людей, в порівнянні з молодими, кількість фібробластів в шкірі зменшується в середньому на 35%. Зниження їх кількості у фазі активного синтезу обумовлено старінням їх популяції за рахунок проходження певної кількості ділень (ліміт Хейфліка), який для фібробластів дорівнює 50 .

Як відновити процес ділення?

На сьогоднішній день в Рівному в медичній клініці з’явилися регенеративні технології, головним інструментом яких, є стовбурові клітини та фібробласти.

З 2003 по 2008 американська компанія “Isolagen” провела міжнародне дослідження із застосуванням фібробластів для корекції дефектів шкіри, в тому числі і коригування зморшок на шкірі. Фібробласти вводились підшкірно 800 людям по всьому світу. Компанія опублікувала вражаючі результати. Відбулося значне покращення стану шкіри, повернувся здоровий колір обличчя, без почервонінь і пігментації, обличчя підтягнулось і розгладились зморшки.

Як проходить процедура омолодження в м Рівне?

Етап 1. Проводиться забір біоптату шкіри в завушній ділянці.

Етап 2. Лабораторним методом проходить культивація клітин у кількості до 60 мільйонів.

Етап 3. Створений препарат вводиться мезотерапевтичним методом в необхідну ділянку шкіри. Ефект має зростаючий характер, який помітний вже на 3 день.

Ефективність від процедури фібробластами вже оцінили багато наших пацієнтів!

Фібробластотерапію можна використовувати у будь-якому віці. Якщо в пацієнта наявне обвисання шкіри та зменшення її тонусу, розширені пори, велика кількість зморшок, то процедура фібробластами чудово підійде для омолодження.

Ці і багато інших процедур ви можете здійснити в клініці ALPHA CELL.

Опубліковано: 12.04.2021
Схожі послуги
0 / 0