Рівне Київ

Догляд за шкірою обличчя та тіла взимку

Розділи: Дерматологія, Косметологія
Як правильно доглядати за шкірою обличчя та тіла взимку?

Пори року задають ритм нашим щоденним обов’язкам, планам і святам. Погода впливає на наш вибір, коли вранці перед нами стоїть гардероб, повний одягу. Але чи пам’ятаємо ми також про те, щоб пристосувати наші методи догляду за шкірою до змін погодних умов?

Під час морозів наша шкіра потребує особливого захисту та догляду. Перепади температури й холодний вітер послаблюють її та висушують. Дотримуючись основних принципів догляду за шкірою взимку, Ви зможете захистити себе від шкідливого впливу морозного повітря та насолоджуватися улюбленими зимовими розвагами – не завдаючи шкоди своїй красі.

Шкідливий вплив морозу на шкіру

Негативний вплив морозу – це не тільки тимчасовий дискомфорт, але й тривале пошкодження нашої шкіри та її природної стійкості. Виходячи з теплого приміщення на мороз, ми піддаємо свою шкіру температурному удару, негативний вплив якого посилюється морозним вітром і сніжинками, що б’ють по щоках. Теплі інтер’єри, в яких ми любимо ховатися після зимових прогулянок, атакують повітря, висушене опаленням і кондиціонером, що замість того, щоб заспокоїти холодну шкіру, додатково її послаблює.

Почервоніння, сухість і можуть бути наслідком екстремальних зимових відчуттів. Регенерація пошкодженої шкіри виявляється довшою, ніж Ви думаєте. Суху шкіру неможливо відновити одним нанесенням зволожувального крему, а утворені в результаті морозу “судини” не зникають з нашого обличчя з останнім снігом.

Зимовий догляд за шкірою обличчя

Отже, як захистити шкіру від шкідливого впливу морозу? Перш за все, варто подбати про правильний догляд за його  природним захисним покриттям. Часто ми самі – своїми щоденними процедурами та невмілим доглядом – ускладнюємо адаптацію до мінливих погодних умов. Щоб не заважати шкірі боротися з зимовими температурами, запам’ятайте кілька основних правил:

  • М’яке очищення –  бажання зберегти природний стан захисного шару, який утворює водно – ліпідний шар, уникайте агресивних пілінгів і подразнювальних гелів. Щоб ефективно очистити обличчя від залишків макіяжу та повсякденних забруднень, вибирайте ніжні гелі та лосьйони.
  • Правильно підібраний крем на зиму  – якщо Ви хочете захистити шкіру від згубного впливу морозу, Ви повинні подбати про відповідний крем.

Важливо! Перед тим, як вибирати засоби для догляду за шкірою взимку, враховуйте тип Вашої шкіри. Адже для сухої шкіри потрібно підібрати зовсім інші косметичні продукти, ніж, наприклад, для жирної. Визначити тип шкіри дозволить консультація косметолога

Опубліковано: 22.12.2021
Схожі послуги
0 / 0