Рівне Київ

Як підготувати шкіру до ботоксу?

Розділи: Дерматологія, Омолодження, Косметологія
Як підготувати шкіру до ботоксу в м Рівне?

Тривале використання ботоксу може спричинювати «нутритивну зиму» (нестача поживних речовин) та підвищену цитотоксичність внутрішнього середовища певних ділянок шкіри, за рахунок зниження тонусу м’язів. Що робити, коли шкіра ослаблена і їй не вистачає живлення?

Вірно, необхідно її зміцнювати і підживлювати. Для цього використовують мезотерапію та терапію факторами росту. Але є нюанс – використання таких засобів сильно стимулює метаболізм шкіри, що призводить до швидкого розщеплення ботоксу і, відповідно, передчасної втрати його дії.

У цьому випадку буде доречною народна мудрість: “Готуй сани влітку”. Щоби уникнути негативних наслідків введення ботоксу, і, водночас, отримати від нього бажаний ефект, необхідно зміцнювати та підживлювати шкіру попередньо та у інтервалах між застосуваннями ботоксу.

Особливості підготовки шкіри до ботоксу

Ми використовуємо спеціально розроблений для цієї мети протокол відновлення та зміцнення, і ключову роль у ньому виконує тромболізат. Це препарат власних факторів росту пацієнта, який активує регенеративний потенціал шкіри, оновлює її судинну мережу (що покращує пасивний фізіологічний обмін рідин, навіть коли суміжні м’язи не працюють) та підвищує стійкість клітин до токсичного стресу.

Щоби підготувати шкіру до “нутритивної зими”, викликаної введенням ботоксу, чи допомогти їй відновитися після, необхідно закласти у неї певний запас міцності, що можна зробити за допомогою факторів росту та імунітету у складі тромболізату.

Тромболізат перед ботоксом у клініці Alpha Cell

З власної крові пацієнта виготовляється тромболізат – концентрат аутологічних факторів росту останнього покоління, який активує конструктивний метаболізм та процеси відновлення. 

Курс тромболізату сприяє реструктуризації та потовщенню позаклітинного матриксу, оновлює судинну мережу та робить клітини шкіри більш стійкими до токсичного стресу, завдяки чому шкода від побічної дії ботоксу зводиться до мінімуму.

 

Опубліковано: 16.01.2023
Схожі послуги
0 / 0