Рівне Київ

Клітинні технології омолодження: що це таке й кому потрібне?

Розділ: Клітинні технології
Клітинні технології омолодження у м Рівне

Від чого залежить молодість шкіри? Скажете – гіалуронова кислота. Безперечно, це важливий компонент молодості, але не єдиний. У нашому організмі є спеціальні клітини, які стоять на варті молодості. Підтримуючи їх кількість, можна зберігати юність шкіри на десятки років.

Клітинні технології займають особливе місце в центрі регенеративної медицини Alpha Cell у Рівному. Кожна процедура – ​​дієва та безпечна, тому дерматологи-косметологи застосовують ці методики. У процесі процедур використовуються лише власні ресурси організму. Відразу очевидна перевага – жодних алергічних реакцій та відторгнення.

Які методи омолодження є в клініці Alpha Cell?

Перша процедура, про яку варто згадати – омолодження “клітинами краси”. Це методика, яка не має аналогів. Суть її полягає в безопераційному омолодженні шкіри власними фібробластами – клітинами, що синтезують колаген, еластин та гіалуронову кислоту. 

З віком кількість фібробластів у дермі зменшується, і на шкірі починають з’являтися ознаки старіння. Для отримання фібробластів використовується невеликий фрагмент шкіри, всього 1 мм із завушної області, з нього в лабораторних умовах культивується кілька мільйонів нових фібробластів, які потім вводяться в шкіру за допомогою ін’єкцій. Після цього в дермі значно збільшується кількість активних фібробластів, відповідно посилюється синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти, запускаються природні процеси оновлення шкіри. В результаті підвищується тургор та зволоженість шкіри, розгладжуються зморшки, процес старіння уповільнюється. 

Тромболізат для омолодження у м Рівне

Клініка Alpha Cell на сьогодні є лідером за кількістю проведених інноваційних методик у м Рівне. Друга клітинна технологія, що активно застосовується в нашому центрі – це тромболізат терапія. Суть якої полягає в інтрадермальному введенні в шкіру тромболізату, збагаченого факторами росту та біологічно активними речовинами. Виготовляється препарат у лабораторії з власної крові пацієнта, є абсолютно біосумісним та не має побічних реакцій. У результаті використання тромболізату дрібні зморшки розгладжуються, шкіра стає підтягнутою та має здоровий рівний колір.

Клітинні технології в Рівному – це ідеальна профілактика вікових змін. Ці методики чудово показали себе як монотерапію, але можуть бути реалізовані й в комплексі з іншими косметологічними процедурами.

Опубліковано: 10.10.2022
Схожі послуги
0 / 0