Рівне Київ

Відновлення тканин клітинами АМК

Розділи: Омолодження, Клітинні технології

АМК (аутомезоконцентрат тромбоцитів) — виділення з альфа гранул тромбоцитів, біоактивних речовин, лабораторним методом.

Саме в клітинах АМК міститься велика концентрація факторів росту (клас невеликих природних пептидів та білків), та пептидів (природні та синтетичні аміди) виділених з тромбоцитів.

Для того аби отримати біоактивні речовини, з тканин шкіри людини береться необхідна кількість венозної крові. Після цього лабораторним шляхом з них відбираються клітини АМК. Таким же методом їх кількість примножується та утворюється потрібна кількість препарату.

Клітини АМК являються найкращим регенеративним методом. Для кожного пацієнта розробляються ампули виключно з його тканин. Тому стають абсолютно біосумісними. Будь-які побічні ефекти виключені, так само як і ускладнення. Організм сприймає отримані клітини АМК, як власні. Адже такими вони і являються. Після отримання біоактивних речовин розпочинається швидка та якісна регенерація. Їх дія на організм стимулює мікроциркуляцію та вироблення колагену набагато інтенсивніша.

Відбувається цілковито реальне відновлення тканин, ріст судин, зменшення запальних процесів, прискорення регенерації клітин та тканин, збільшення стовбурових клітин, формування міжклітинного матриксу.

Ефект від отриманих клітин АМК не тимчасовий, а тривалий, адже організм оновлюється цілковито природним для нього шляхом.

В медичній клініці Alpha Cell вже багато пацієнтів пройшли АМК-терапію і дуже задоволені результатом. Так як АМК — це гарантований спосіб омолодити свій організм.

Опубліковано: 16.04.2021