Рівне Київ

Види стовбурових клітин

Розділи: Омолодження, Новини, Косметологія, Клітинні технології, Травматологія, Неврологія
Види стовбурових клітин і можливості їх застосування

Стовбурові клітини розділяють на три основні групи, поділ залежить від джерела їхнього отримання:

  •    ембріональні;
  •    фетальні;
  •    постнатальні ( взяті з дорослого організму).

Головна перевага ембріональних клітин у тому, що такі клітини не виробляють антигени тканинної сумісності – це означає, що організм, в який їх пересадять, не відкидатиме їх. Ембріональні стовбурові клітини приживаються в організмі, якщо імунна система організму в повному порядку. Проте, недиференційовані клітини, потрапивши до організму дорослої людини, провокують бурхливий розвиток не тільки здорових клітин, а й тих, у розвитку яких є якась патологія.

Відповідно, чим старший пацієнт, тим більше патологій в його організмі і вищий ризик для здоров’я. Донорські клітини атакують нового господаря, починається реакція – трансплантат проти господаря. Іноді трансплантат перемагає.

Характеристики фетальних та постнатальних стовбурових клітин

Фетальні стовбурові клітини отримують з плодового матеріалу (пуповина, плацента). Ці клітини вже почали диференціювання, кожна з них може пройти лише обмежену кількість поділів і дати початок видам спеціалізованих клітин.

Постнатальні стовбурові клітини

Клітини зрілого організму породжують меншу кількість різних типів клітин. Можливе використання донорських (при важких захворюваннях, де необхідна пересадка кісткового мозку) або аутологічних, тобто власних клітин.

Новітні клітинні технології в м Рівне

Нова ера в регенеративній технології розпочалася у 2011 році, коли Американське Товариство Захисту прав споживачів (FDA) видало сертифікат на використання аутологічних клітин як найбезпечніший і найефективніший метод у регенеративній медицині.

Тепер ми можемо отримувати власні клітини людини у будь-якому віці та вирощувати до необхідної лікувальної кількості. І використовувати за призначенням без ризику для здоров’я пацієнта.

Це не біостимуляція і не панацея від усіх хвороб, це нова ера, яку центр регенеративної медицини Alpha Cell називає інновацією клітинних технологій в сучасній медицині на території нашої країни, бо в інших розвинених країнах використання таких технологій не є новизною.

Опубліковано: 29.12.2021
Схожі послуги
0 / 0