Рівне Київ

Що таке клітинна терапія та у чому її переваги?

Розділи: Новини, Клітинні технології
Що таке клітинна терапія та у чому її переваги?

Медицина швидко розвивається і все більшою популярністю користуються клітинні технології. Сьогодні вони використовуються в офтальмології, стоматології, травматології, ендокринології, неврології, дерматології, трихології та лікуванні низки інших захворювань. За допомогою клітин лікують ряд серйозних захворювань — розсіяний та бічний аміотрофічний склероз, епілепсію, цукровий діабет, інсульт, випадіння волосся тощо. Причому така терапія показала відмінні результати у випадках, коли решта методів лікування виявились безсилі.

Регенеративна медицина дозволяє подолати величезний ряд тяжких хвороб. Крім того, стовбурові клітини широко використовуються для реабілітації пацієнтів після травматичних ушкоджень, вони сприяють швидкому загоєнню ран і є ефективним засобом боротьби з передчасним старінням. Також СК є дуже перспективним біоматеріалом для створення біологічних протезів клапанів серця, трахеї та судин.

Клітинна терапія має наступні переваги: 

  • відновлювальний механізм дії, що активує та направляє власні сили організму на боротьбу з причинами захворювання. Стандартні методи лікування у деяких випадках дають лише тимчасове покращення стану, оскільки часто направлені на лікування симптомів, а не причин хвороби;
  • ефективність доведена обширними клінічними та науковими дослідженнями;
  • потужна відновлювальна дія дозволяє перемогти безліч хвороб;
  • при коректному застосуванні не має побічних ефектів;
  • дозволяє досягти помітного результату без хірургічного втручання;
  • призводить до покращення психологічного стану, нормалізації імунного статусу та обмінних процесів.

Клітинна терапія є новим розділом медицини на території нашої країни, адже в інших країнах світу користується великою популярністю. Завдяки розвитку цих технологій з’явилася можливість боротися із захворюваннями, які ще недавно вважалися невиліковними. 

 

Опубліковано: 28.01.2022