Рівне Київ

Фібробласти – клітини краси

Розділи: Омолодження, Косметологія, Клітинні технології
Фібробласти - клітини краси

Сучасна косметологія пропонує нам чимало процедур, здатних швидко та практично безболісно повернути шкірі молодість та сяйво. Але, на жаль, практично всі вони дають лише тимчасовий ефект, не впливаючи на біологічні процеси в клітинах. Як зупинити старіння на клітинному рівні? Чи є процедури, які здатні дійсно повернути час назад?

Що таке фібробласти та як вони працюють?

Сьогодні у косметології є регенеративні технології, головним інструментом яких є фібробласти. Фібробласт – це структурна клітина шкіри, яка відповідає за вироблення колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Словом, це головна клітина краси та молодості. І якби з віком нічого із цими клітинами не відбувалося, навряд чи професія косметолога взагалі з’явилася б.

З роками знижується не тільки активність фібробластів, а й їх здатність виробляти колаген, еластин та гіалуронову кислоту. Тому темпи регенерації шкіри сповільнюються, і вона починає в’янути: з’являється тьмяність, сухість, зморшки, пігментні плями, знижується тургор та тонус шкіри.

Як полегшити роботу своїм фібробластам?

З цим завданням справляється SPRS-терапія (Service for Personal Regeneration of Skin) – сервіс для індивідуального відновлення шкіри. Суть клітинної технології – поповнення популяції фібробластів молодими та активними клітинами. Зразок клітинного матеріалу проходить обов’язкове тестування на безпеку, щоб унеможливити віруси та бактерії.

Препарат вводиться в шкіру за допомогою тонких голок, таких як використовують для мезотерапії. Потрапивши у дерму, активні фібробласти негайно приступають до роботи – синтезу колагену, еластину та гіалуронової кислоти, тим самим відновлюючи фізіологічний баланс шкіри та запускаючи процеси її природного оновлення.

Фібробласти – це мітотичні клітини, які знаходяться на піку своєї функціональності, але не здатні ділитися та підлаштовуватися під інші клітини організму. А це означає, що вони не можуть викликати жодних онкологічних чи інших захворювань, пов’язаних із зміною клітин.

Опубліковано: 30.12.2021
Схожі послуги
0 / 0