Рівне Київ
Лікування травм плечових суглобів тромболізат-терапією
Розділи: Клітинні технології, Травматологія
Лікування травм плечових суглобів у м Рівне

Лікування травм плечових суглобів

Плечі – центральні біомеханічні елементи верхнього поясу кінцівок, вони навантажуються щоразу, коли ми робимо щось руками. Повсякденні справи, заняття спортом, підйом важких речей – це все має потенціал травмувати плечі. Тому вивихи плеча, пошкодження м’язової тканини, розтягнення або розрив зв’язок є досить поширеною проблемою.

Вартість:
12 000 грн
Тривалість:
30 хв

Біль у плечі є лише симптомом, у якому можна знайти прояв різних захворювань. Найчастіше біль може свідчити про зміни в кістковій та м’язовій тканині або сухожиллях, а ще про інфекцію в організмі.

У літньому віці може проявлятися артроз, що викликає окостеніння хрящових тканин, що також стає причиною болі в плечовому суглобі. Як супутнім так і основним фактором можуть бути інфекційні захворювання в плечовому суглобі та тканинах (кандидоз, туберкульоз та ін.).

Діагностика травм плечових суглобів у м Рівне

Для точної діагностики захворювання та призначення подальшого лікування лікарі приватної клініки Alpha Cell проводять усі необхідні дослідження, виявляють причину болі в плечовому суглобі та призначають індивідуальне лікування. Залежно від виду та місця локалізації болі в плечі, її періодичності, часу прояву – можуть бути діагностовані різні проблеми.

Спортивні травми часто сильно відрізняються від інших проблем із плечима. Такі травми супроводжуються проблемами із сухожиллями, про себе вони повідомляють імпульсивними болями, що йдуть за виконаннями тих чи інших рухів. Ще можливий вивих внаслідок падіння чи різких рухів спортсмена. Така травма характеризується біллю, що посилюється під час певних навантажень, набряками навколишніх тканин. У таких випадках необхідно пройти діагностику в травматолога, і, за потреби, зробити усі обстеження, які він призначить. Через відсутність контролю може статися неправильне зрощення тканин, що спричинить ризик появи регулярних подальших болей у плечі, які не підлягають лікуванню.

Лікарі центру Alpha Cell мають досвід у діагностиці та лікуванні не тільки звичайних захворювань плечового суглоба, а й спортивних травм, отриманих через великі фізичні навантаження. Ми раді використовувати наш досвід та знання для покращення якості життя наших пацієнтів.

Лікування плечових травм тромболізат-терапією в м Рівне

Тромболізат-терапія – на сьогодні є найновішою технологією використання факторів росту та імунітету. Що собою являють ці фактори? Це сигнальні білки, які регулюють роботу клітин. Фактори росту активують конструктивний обмін речовин, сприяють виживанню та поділу окремих клітин, і таким чином запускають клітинне та тканинне відновлення. Фактори імунітету, в свою чергу, направляють і керують активністю клітин імунної системи.

Тобто компоненти тромболізату при введенні в уражену ділянку мають прямий вплив на суглоби та зв’язки. Вони гальмують запальні процеси, відновлюють судинну сітку, що в свою чергу покращує живлення та виведення токсинів. Як правило, препарат вводиться одноразово, повторне введення проводиться, за потреби, не раніше 6 місяців від попередньої процедури.

Результатом застосування є тривале зменшення болі, зупинка пов’язаних із травмами та запаленням дегенеративних процесів і відновлення повноцінного функціонування.

Поширені запитання
Як діагностують травму плечового суглоба?

Для точної діагностики захворювання та призначення подальшого лікування лікарі приватної клініки Alpha Cell проводять усі необхідні дослідження, виявляють причину болі в плечовому суглобі та призначають індивідуальне лікування.

До якого лікаря потрібно звернутися, якщо турбує біль у плечі?

Якщо турбує біль плеча необхідно звернутися до травматолога за консультацією. Після повноцінного огляду лікар призначить індивідуальне лікування, залежно від характеру травми.

Що таке травми плечових суглобів?

Найбільш поширені травми плеча – це вивихи, переломи, розрив м’язів ротаторної манжети (чотирьох основних м’язів та сухожилля, що утримують плечову кістку в суглобі) та пошкодження Банкарта (порушення цілісності капсули плечового суглоба).

Як довго болить забій плечового суглоба?

Симптоми забиття плечового суглоба без наслідків пропадають протягом декількох днів або максимум двох тижнів. Якщо скарги продовжуються довше, ніж зазвичай, необхідно провести додаткове обстеження на наявність структурних мутацій в області плеча

Як лікувати травми плечових суглобів?

АМК-терапія – на сьогодні є найновішою технологією використання факторів росту та імунітету. Результатом застосування є тривале зменшення болі, зупинка пов’язаних із травмами та запаленням дегенеративних процесів і відновлення повноцінного функціонування.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0